przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 18 lutego 2017

Minister Krzysztof Szczerski wziął udział w 53. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa

Minister Krzysztof Szczerski wziął udział w panelu "Reconciling competition and cooperation in the West: a conversation with Central and Eastern Europe" odbywającym się w ramach 53. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa. 
Piątek, 17 lutego 2017

Minister Wojciech Kolarski na gali nadania nagród kwartalnika „Wyklęci”

Wojciech Kolarski, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP wziął udział w uroczystości wręczenia nagród kwartalnika „Wyklęci”. Gala odbyła się w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie. 
Piątek, 17 lutego 2017

"Relacje transatlantyckie są ważniejsze niż osobiste emocje dot. Donalda Trumpa"

Dla Polski ważne jest, żeby fakt, że część polityków europejskich nie akceptuje osoby Trumpa, nie spowodował pokusy osłabienia więzi transatlantyckich; te relacje są dużo ważniejsze niż personalne emocje - powiedział w piątek minister Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 17 lutego 2017

Polska rzecznikiem euroatlantyckiego wyboru Ukrainy PL/ENG

W sobotę prezydent Andrzej Duda podczas Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa spotka się z prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką; w piątek prezydenci wezmą udział w panelu dyskusyjnym. 
Piątek, 17 lutego 2017

Minister Krzysztof Szczerski o tematach Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa PL/ENG

Krzysztof Szczerski uważa, że najważniejszy temat monachijskiej konferencji to ułożenie na nowo więzi między Europą i USA pod rządami amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa. 
Czwartek, 16 lutego 2017

W przyszłym tygodniu spotkanie "szerpów" Trójkąta Weimarskiego

W przyszłym tygodniu w Paryżu spotkają się doradcy prezydenta Andrzeja Dudy, prezydenta Francji Francoisa Hollande'a i kanclerz Niemiec Angeli Merkel; "spotkaniem szerpów weimarskich" nazwała rozmowy strona francuska - powiedział minister K. Szczerski. 
Czwartek, 16 lutego 2017

List do Włodzimierza Lubańskiego na 70. urodziny

„Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że jest Pan legendą polskiej piłki nożnej” – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Włodzimierza Lubańskiego, odczytanym przez ministra Andrzeja Derę. 
Czwartek, 16 lutego 2017

W kwietniu spotkanie polsko-ukraińskiego komitetu konsultacyjnego

Na początku kwietnia w Kijowie spotka się prezydencki polsko-ukraiński komitet konsultacyjny. Ostatnie spotkanie komitetu odbyło się w ubiegłym roku, w marcu w Warszawie. 
1 POPRZEDNIA 1234567  72
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.