przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 11 sierpnia 2017

Hołd ofiarom Operacji Polskiej NKWD

Minister Halina Szymańska, w imieniu Prezydenta RP, uczestniczyła w upamiętnieniu ofiar tzw. Operacji Polskiej NKWD z lat 1937-1938. W piątek przypada 80. rocznica ludobójczej akcji wymierzonej w Polaków mieszkających wówczas w ZSRS. 
Piątek, 11 sierpnia 2017

"Prezydent nie gra na szachownicy partyjnej"

Prezydent nie kalkulował, jak zostanie oceniona w poszczególnych częściach elektoratu jego decyzja, ale działał w sposób zgodny z wymogami stawianymi przez konstytucję urzędowi prezydenckiemu - mówi minister Krzysztof Szczerski w "Rzeczpospolitej". 
Czwartek, 10 sierpnia 2017

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska oddała hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej. 
Środa, 9 sierpnia 2017

Halina Szymańska ws. nominacji: Decyzje personalne po zakończeniu prac nad strukturą dowodzenia

Prezydent Andrzej Duda, uznał, że najpierw należy zakończyć prace związane z budową struktur związanych z dowodzeniem, a dopiero potem podejmować decyzje personalne - powiedziała w środę szefowa Kancelarii Prezydenta Halina Szymańska. 
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

"Andrzej Duda - strażnikiem wspólnoty narodowej"

Prezydent Andrzej Duda jako strażnik wspólnoty narodowej podejmuje inicjatywy, które są ponad emocjami politycznymi, dzielącymi Polaków - podsumowali dwa lata prezydentury: Szefowa KPRP Halina Szymańska i Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Minister Szczerski: Prezydentura Andrzeja Dudy zrywa z przekleństwem żyrandola

Prezydentura Andrzeja Dudy jest aktywna i znacząca; wiele inicjatyw prezydenta zmieniło bieg polityki w Polsce, zmieniło także pozycję naszego kraju na arenie międzynarodowej - podkreślał w radiowej Jedynce Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 6 sierpnia 2017

Krzysztof Szczerski o kwestii reparacji wojennych

Musimy być wyposażeni w bardzo silne argumenty natury prawnej, bo to będzie bardzo poważny spór na gruncie prawa międzynarodowego - tak o sprawie reparacji wojennych od Niemiec powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 6 sierpnia 2017

IX Światowy Zlot ZHP „Szlak Przyszłości”

W Kanadzie odbywa się IX Światowy Zlot „Szlak Przyszłości”, którego organizatorem jest ZHP poza granicami Kraju. W wydarzeniu, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, protektora wszystkich organizacji harcerskich, uczestniczy minister Wojciech Kolarski. 
1 POPRZEDNIA 1234567  103
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.