przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 13 października 2017

Minister Mucha: Projekt prezydenta wzmacnia kredytobiorców

Przedstawiony przez prezydenta projekt poprawia sytuację prawną kredytobiorców – zapewniał w Sejmie Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. 
Piątek, 13 października 2017

Krzysztof Szczerski o tematach szczytu Grupy Wyszehradzkiej

Euroatlantycka integracja krajów bałkańskich i jednolity rynek UE to główne z tematów, które poruszą prezydenci państw Grupy Wyszehradzkiej podczas rozpoczynającego się dziś na Węgrzech dwudniowego szczytu. 
Czwartek, 12 października 2017

Debata o europejskich wartościach na papieskim uniwersytecie w Rzymie

„Europejskie wartości dzisiaj”- to temat międzynarodowej debaty na Papieskim Uniwersytecie Świętego Krzyża, zorganizowanej w czwartek z inicjatywy Ambasady RP przy Stolicy Apostolskiej. Głos na konferencji zabrał minister Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 12 października 2017

Zakończenie obchodów 75. rocznicy powstania "Żegoty"

Apelem Pamięci na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego zakończyły się uroczystości z okazji 75. rocznicy powstania Rady Pomocy Żydom „Żegota”. W imieniu Prezydenta RP, uczestniczył w nich minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 11 października 2017

Uroczyste inauguracje roku akademickiego

W uroczystych inauguracjach na polskich uczelniach wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda oraz w jego imieniu – prezydenccy ministrowie i doradcy, którzy odczytali listy Prezydenta RP skierowane do rektorów, wykładowców i studentów. 
Środa, 11 października 2017

Paweł Mucha: Prezydent i PiS mają wspólne cele

Minister Paweł Mucha jest przekonany, że porozumienie w sprawie reformy wymiaru sprawiedliwości niedługo zostanie zawarte. - Być może na najbliższym posiedzeniu Sejmu, w atmosferze porozumienia będzie można to zamknąć - powiedział minister w TVP1. 
Środa, 11 października 2017

„Projekty ustaw o KRS i SN trafiły do prezydenta, teraz jest czas na spokojną analizę”

Zgodnie z umową pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą a prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim poprawki do projektów ustaw o KRS i SN autorstwa PiS trafiły we wtorek na biurko prezydenta. Teraz jest czas na spokojną ich analizę - powiedział rzecznik prezydenta. 
Wtorek, 10 października 2017

Konferencja naukowa „Europa - kryzys i nadzieja” pod patronatem Prezydenta RP

„W obliczu zagrożeń Europejczycy powinni wrócić do korzeni i na nowo przemyśleć podstawy procesu integracji” – uważa prezydent Andrzej Duda. Podczas konferencji „Europa - kryzys i nadzieja” list prezydenta odczytał szef jego gabinetu Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 1234567  116
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.