przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 19 maja 2017

Minister Szczerski: Nie da się reformować Europy bez Polski

To była dobra wizyta, nawet jeśli w niektórych kwestiach są rozbieżne zdania, to dialog jest konstruktywny i cały czas się toczy - mówił minister Krzysztof Szczerski o piątkowej wizycie prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinemeiera w Warszawie. 
Czwartek, 18 maja 2017

W piątek oficjalna wizyta prezydenta Niemiec w Polsce

Przyszłość UE, problem migracji, polityka wschodnia, relacje USA oraz prawa Polaków w Niemczech będą tematami rozmów prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem, który w piątek złoży wizytę w Warszawie. 
Czwartek, 18 maja 2017

Wojciech Kolarski uczestnikiem konferencji w ramach kampanii „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”

Odbyła się ona z udziałem przedstawiciela Prezydenta RP Wojciecha Kolarskiego; Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej oraz Zastępcy Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Bogdana Kubiaka. 
Środa, 17 maja 2017

Min. Szczerski: Jesteśmy przekonani, że polskie stanowisko ws. uchodźców jest właściwe

Jesteśmy przekonani, że to Polskie stanowisko ws. relokacji uchodźców jest właściwym; będziemy przekonywać pozostałych partnerów, by zmienili zdanie - podkreślił w środę w radiu RMF FM Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Środa, 17 maja 2017

Minister Łapiński: Podpisanie noweli prawa farmaceutycznego poprzedziły szerokie konsultacje

Podpisanie przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji prawa farmaceutycznego poprzedziły szerokie konsultacje - zapewnił rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Dodał, że nowe prawo ma "chronić rodzimych aptekarzy". 
Poniedziałek, 15 maja 2017

Prezydent Łotwy w poniedziałek złoży w Polsce oficjalną wizytę

W poniedziałek wizytę oficjalną w Polsce złoży prezydent Łotwy Raimonds Vējonis wraz z małżonką Ivetą Vējone. Rozmowy z prezydentem Andrzejem Dudą będą dotyczyły majowego szczytu NATO i lipcowego szczytu Trójmorza. 
Poniedziałek, 15 maja 2017

Minister Wojciech Kolarski uczestnikiem ceremonii wręczenia wyróżnienia „Laur Pamięci”

W Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN miała miejsce ceremonia wręczenia wyróżnień „Laur Pamięci”. Uczestniczył w niej Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Niedziela, 14 maja 2017

Doroczna procesja na krakowską Skałkę ku czci św. Stanisława, patrona Polski

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski wziął udział w niedzielę w dorocznej procesji ku czci św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski, jaka miała miejsce w Krakowie. 
1 POPRZEDNIA 1234567  86
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.