przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 16 lutego 2017

Krzysztof Szczerski spotkał się z Delegacją Deputowanych Rady Najwyższej Ukrainy

16 lutego Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się z delegacją deputowanych Rady Najwyższej Ukrainy. 
Wtorek, 14 lutego 2017

Minister Dera: Warto rozmawiać z sędziami

Trzeba rozmawiać i tak zmieniać prawo, żeby relacje między sądownictwem a innymi władzami były na właściwym poziomie - stwierdził minister Andrzej Dera, odnosząc się do zapowiadanego spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z organizacjami prawniczymi. 
Piątek, 10 lutego 2017

Spotkanie z polskimi uczniami z Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie

10 lutego br. Szef Gabinetu Prezydenta RP minister Adam Kwiatkowski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z grupą młodzieży polskiej z Litwy, uczącej się w Progimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie. 
Piątek, 10 lutego 2017

Spotkanie ministra Krzysztofa Szczerskiego z szefem norweskiej dyplomacji

Bezpieczeństwo europejskie, oceny dotyczące polityki amerykańskiej, przyszłość UE - to tematy poruszone podczas piątkowego spotkania w Warszawie prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczerskiego z szefem norweskiej dyplomacji Borgem Brendem. 
Czwartek, 9 lutego 2017

Minister Krzysztof Szczerski o exposé szefa polskiej dyplomacji

Prezydent jest politykiem, który w 2016 roku zrobił naprawdę dużo dobrego, by utrzymać witalność w relacjach polsko-niemieckich - powiedział minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla wPolityce.pl. Ocenił też exposé ministra Witolda Waszczykowskiego. 
Czwartek, 9 lutego 2017

Młodzież polska z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Kazachstanu w Pałacu Prezydenckim

Szef Gabinetu Prezydenta RP minister Adam Kwiatkowski spotkał się w czwartek z grupą młodzieży polskiej zza wschodniej granicy studiującą lub zdobywającą doświadczenie zawodowe w Polsce. 
Wtorek, 7 lutego 2017

Prezydent będzie rozmawiał z kanclerz Merkel o relacjach euroatlantyckich i bezpieczeństwie

Relacje euroatlantyckie, kwestie bezpieczeństwa Europy i przyszłości naszego kontynentu oraz kontakty dwustronne Polski i Niemiec - to według ministra Krzysztofa Szczerskiego tematy, które poruszone mają być w rozmowie Prezydenta RP z Kanclerz RFN. 
Wtorek, 7 lutego 2017

Briefing prasowy ministra Krzysztofa Szczerskiego

- Nie ma fundamentalnych różnic między PL i Niemcami w kwestiach relacji transatlantyckich, przyszłości UE i konfliktu na Ukrainie - powiedział po wtorkowym spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy i kanclerz Angeli Merkel, minister Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 1234567  72
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.