przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 12 lipca 2017

Krzysztof Szczerski: Patriotyczna polityka zagraniczna

Prezydent Duda jest bardzo skuteczny, bo osiąga założone cele, nawet takie, które na początku drogi wydają się bardzo trudne i wywołują złośliwy uśmiech u przeciwników politycznych – mówi minister Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla „Gazety Polskiej". 
Poniedziałek, 10 lipca 2017

Minister Szczerski o globalnych wyzwaniach Europy Środkowo-Wschodniej

Wykład dotyczący globalnych wyzwań stojących przed Europą Środkowo-Wschodnią wygłosił w poniedziałek minister Krzysztof Szczerski na XIV sesji Warsaw East European Conference. 
Poniedziałek, 10 lipca 2017

76. rocznica zbrodni w Jedwabnem

W poniedziałek uczczono pamięć ofiar zbrodni w Jedwabnem. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w obchodach 76. rocznicy tego tragicznego wydarzenia wziął udział Podsekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski. 
Niedziela, 9 lipca 2017

Minister Mucha: Donald Trump postawił Polskę za wzór

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce była niezwykle ważna; amerykański prezydent postawił Polskę za wzór dla innych krajów - ocenił wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. 
Niedziela, 9 lipca 2017

„Polacy potrzebują zjednoczenia wokół fundamentalnych wartości”

Polacy potrzebują zjednoczenia wokół fundamentalnych wartości patriotycznych, etycznych, społecznych, religijnych – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników 26. Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. List odczytał minister Adam Kwiatkowski. 
Niedziela, 9 lipca 2017

Minister Szczerski: Wkrótce polityczne konsultacje polsko-niemieckie

W najbliższym czasie odbędziemy polityczne konsultacje polsko-niemieckie po szczycie Trójmorza i szczycie G20 w Hamburgu, po to, aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości i obawy - zapowiedział Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Sobota, 8 lipca 2017

Minister Kolarski na "Wierchowych Spotkaniach" w Zakopanem

Minister Wojciech Kolarski wysłuchał koncertu, który się odbył w sobotę w Zakopanem w ramach "Wierchowych Spotkań". Odczytał też list Pary Prezydenckiej wystosowany z tej okazji do młodych artystów. 
Piątek, 7 lipca 2017

Szef BBN: wizyta Donalda Trumpa spełniła nasze oczekiwania

Wizyta prezydenta Donalda Trumpa spełniła nasze oczekiwania; Stany Zjednoczone potwierdziły sojusz z Polską - ocenił w piątek w Radiu Zet Szef BBN Paweł Soloch. 
1 POPRZEDNIA 1234567  99
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.