przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 10 stycznia 2019

Min. Kolarski: Prezydent chce omówić z prof. Nowakiem kontrowersje wokół Konstytucji dla Nauki

Prezydent Andrzej Duda zaprosił prof. Andrzeja Nowaka, aby omówić kontrowersje wokół Konstytucji dla Nauki - poinformował minister Wojciech Kolarski. W jego ocenie ta sprawa „nie ma charakteru politycznego”. 
Czwartek, 10 stycznia 2019

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

W pałacowej kaplicy minister Krzysztof Szczerski złożył kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. Wieczorem o tragedii, jaka miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku przypomni także iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego. 
Środa, 9 stycznia 2019

Minister Spychalski: Prezydent spotka się z ministrami rolnictwa i środowiska

Prezydent Andrzej Duda spotka się w czwartek po południu z ministrami rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim i środowiska Henrykiem Kowalczykiem oraz głównym lekarzem weterynarii Pawłem Niemczukiem - poinformował rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski. 
Wtorek, 8 stycznia 2019

Min. Szczerski: W tym roku możliwa wizyta Prezydenta w Indiach

Jeszcze w 2019 roku może dojść do wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy w Indiach - poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. Wizyta będzie miała komponent polityczny i gospodarczy, promujący wzajemne inwestycje i handel - dodał. 
Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Min. Spychalski: Miejmy nadzieję, że wiosną Sejm zajmie się ustawami frankowymi

W styczniu odbędzie się posiedzenie podkomisji, która zajmuje się projektami ustaw dotyczących frankowiczów; miejmy nadzieję, że na wiosnę zajmie się nimi Sejm - powiedział w poniedziałek prezydencki minister Błażej Spychalski. 
Czwartek, 3 stycznia 2019

Rozmowy w sprawie przyspieszenia prac nad rozwiązaniami dla „frankowiczów”

– Liczymy na zdynamizowanie prac parlamentu nad prezydenckimi rozwiązaniami dla „frankowiczów” – zapowiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. W najbliższy poniedziałek prezydencki minister planuje spotkania w tej sprawie. 
Czwartek, 3 stycznia 2019

Min. Spychalski: W 2019 roku Prezydent planuje wizytę w USA

Pytany o plany Andrzeja Dudy w 2019 roku, Błażej Spychalski zaznaczył, że Prezydent będzie kontynuował politykę związaną z bardzo bliskimi relacjami ze Stanami Zjednoczonymi. Przypomniał, że w planach Andrzeja Dudy na ten rok jest wizyta w USA. 
Poniedziałek, 31 grudnia 2018

Min. Szczerski: Dzięki międzynarodowej aktywności Prezydenta rośnie prestiż Polski [PL/ENG]

Ponadstandardowa aktywność Prezydenta Andrzeja Dudy w 2018 r. w systemie Narodów Zjednoczonych pokazuje rosnący prestiż Polski – oświadczył szef prezydenckiego gabinetu Krzysztof Szczerski, podsumowując działania na forum międzynarodowym w mijającym roku. 
1 POPRZEDNIA 1234567  183
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.