przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 13 marca 2017

Minister Paweł Mucha dla Polsat News

Prezydent Andrzej Duda złożył gratulacje szefowi Rady Europejskiej Donaldowi Tuskowi. Wyobrażamy sobie, że ten sygnał zostanie podjęty i będzie prowadzony normalny dialog - powiedział w poniedziałek Minister w KPRP Paweł Mucha. 
Poniedziałek, 13 marca 2017

Msza święta dziękczynna za czwarty rok pontyfikatu Ojca Świętego Franciszka

Szef KPRP Małgorzata Sadurska uczestniczyła w poniedziałek w dziękczynnej mszy świętej za czwarty rok pontyfikatu Ojca Świętego Franciszka w Bazylice Św. Krzyża w Warszawie. 
Poniedziałek, 13 marca 2017

Wywiad ministra Krzysztofa Szczerskiego dla "Dziennika Gazety Prawnej"

Podstawowy problem z Donaldem Tuskiem nie dotyczył jego osoby, ale tego, jak się zachowywał jako potencjalny kandydat na szefa Rady Europejskiej. W sposób otwarty angażował się w politykę jednego z krajów członkowskich - powiedział Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 12 marca 2017

Minister Adam Kwiatkowski zakończył trzydniową wizytę w Wielkiej Brytanii

Szef Gabinetu Prezydenta RP odwiedził weteranów drugiej wojny światowej, polskie szkoły i parafie. Rozmawiał z członkami komitetu koordynującego obchody 100-lecia niepodległości Polski w 2018 r. Ostatniego dnia spotkał się z Polonią w Birmingham. 
Sobota, 11 marca 2017

Minister Adam Kwiatkowski spotkał się z Polonią w Wielkiej Brytanii

Szef Gabinetu Prezydenta RP minister Adam Kwiatkowski przebywa z wizytą w Wielkiej Brytanii. W piątek spotkał się z weteranami II wojny światowej, w sobotę gości w polskiej szkole, odwiedzi również Komitet Koordynujący Obchody 100-lecia Niepodległości. 
Sobota, 11 marca 2017

Wywiad ministra Krzysztofa Szczerskiego dla wPolityce.pl

Naszym zadaniem jest zachowanie jedności proeuropejskiego projektu wobec wydarzeń i emocji, jakie pojawiły się w związku z wydarzeniami w Brukseli. Mam nadzieję, że to nie odbije się negatywnie na relacjach w naszej części Europy - powiedział minister. 
Piątek, 10 marca 2017

Minister Adam Kwiatkowski z wizytą w Wielkiej Brytanii

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski rozpoczął w piątek wizytę w Wielkiej Brytanii. Program obejmuje m.in. spotkania z weteranami II wojny światowej, a także odwiedziny szkoły sobotniej w Londynie i spotkanie z polską społecznością w Birmngham. 
Piątek, 10 marca 2017

Minister Kolarski na spotkaniu z okazji Dnia Sołtysa

Wojciech Kolarski, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP uczestniczył w piątek w obchodach Dnia Sołtysa, zorganizowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W czasie spotkania minister Kolarski odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 
1 POPRZEDNIA 1234567  78
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.