przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 6 lutego 2017

Minister Krzysztof Szczerski w Polskim Radiu o wizycie w USA

- Obraz nowej administracji amerykańskiej w Europie jest całkowicie odmienny od tego, jaki można sobie wyrobić po bezpośrednich kontaktach – powiedział minister Krzysztof Szczerski w „Sygnałach dnia” podsumowując swoją trzydniową wizytę w USA. 
Sobota, 4 lutego 2017

Noworoczne spotkanie samorządów

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął udział w noworocznym spotkaniu samorządów, które odbyło się w Jasionce koło Rzeszowa. 
Piątek, 3 lutego 2017

Wizyta ministra Krzysztofa Szczerskiego w Nowym Jorku

Minister Krzysztof Szczerski złożył w piątek wizytę w Nowym Jorku. Spotkał się m. in. ze starszym doradcą Sekretarza Generalnego ONZ, panią Kyung-wha Kang, z którą omówił między innymi kwestię polskiej kandydatury do Rady Bezpieczeństwa na lata 2018-19. 
Czwartek, 2 lutego 2017

I posiedzenie Konwentu Morskiego

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski uczestniczył w czwartek, 2 lutego w Sopocie w I posiedzeniu Konwentu Morskiego. 
Czwartek, 2 lutego 2017

Andrzej Dera: Prezydent nie jest zadowolony z tempa pracy TK

Prezydent Andrzej Duda nie jest zadowolony z tempa pracy Trybunału Konstytucyjnego - powiedział w czwartek prezydencki minister Andrzej Dera. Wyraził nadzieję, że prace TK nabiorą tempa od 28 lutego, na kiedy zaplanowano posiedzenie Trybunału. 
Czwartek, 2 lutego 2017

Prezydent Andrzej Duda zaprosił prezydenta Donalda Trumpa do złożenia wizyty w Polsce

Podczas spotkania z doradcą prezydenta Donalda Trumpa, Michaelem Flynnem, minister Krzysztof Szczerski przekazał w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy zaproszenie dla przywódcy Stanów Zjednoczonych do złożenia wizyty w Polsce. 
Środa, 1 lutego 2017

Szef BBN: Konstytucja nie pozwala ograniczyć wpływu prezydenta na wojsko

Chociażby z przepisów konstytucji i ustaw wynika, że nie jest możliwe ograniczenie wpływu prezydenta na wojsko - zapewniał w środę szef BBN Paweł Soloch. Dodał, że prezydent i szef MON konsultują ze sobą decyzje dotyczące armii. 
Środa, 1 lutego 2017

Min. Dera o projekcie dot. pomyłek z numerami kont bankowych

Pieniądze przelane przez pomyłkę na niewłaściwy numer konta bankowego będzie można łatwiej odzyskać - to cel projektu przygotowanego przez Kancelarię Prezydenta RP we współpracy z Rzecznikiem Finansowym - poinformował PAP minister Andrzej Dera. 
1 POPRZEDNIA 1234567  72
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.