przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 13 grudnia 2016

Uroczystości z okazji 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Gdańsku

W dniu 13 grudnia Szef Kancelarii Prezydenta RP – minister Małgorzata Sadurska wzięła udział w uroczystościach z okazji 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. 
Wtorek, 13 grudnia 2016

Uroczystość nadania sali kinowej Ministerstwa Rozwoju imienia śp. Grażyny Gęsickiej

We wtorek Szef Kancelarii Prezydenta RP - Minister Małgorzata Sadurska wzięła udział w uroczystości nadania sali kinowej Ministerstwa Rozwoju imienia byłej Minister Rozwoju Regionalnego śp. Grażyny Gęsickiej. 
Poniedziałek, 12 grudnia 2016

Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w USA

Szef Gabinetu Prezydenta Adam Kwiatkowski, na zaproszenie środowisk polonijnych, przebywał w Stanach Zjednoczonych. Minister spotkał się m.in. z nowo mianowanym ambasadorem RP w USA Piotrem Wilczkiem i konsulami generalnymi w Nowym Jorku i Chicago. 
Sobota, 10 grudnia 2016

Uroczystości pogrzebowe płk. Matuszewskiego i mjr. Floyar-Rajchmana

"Mieli świadomość, że to, co wywożą z Polski, nie jest tylko kosztownym kruszcem. W tym złocie zawierał się bowiem trud milionów rodaków" - napisał Prezydent Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Sobota, 10 grudnia 2016

Upamiętnienie Ofiar katastrofy smoleńskiej

Minister Krzysztof Szczerski złożył kwiaty od Prezydenta RP Andrzeja Dudy przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej, w tym Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich. 
Piątek, 9 grudnia 2016

75. rocznica bitwy o Tobruk

9 grudnia w Warszawie odbyły się obchody 75. rocznicy bitwy o Tobruk. Uroczystości, organizowane pod honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy, rozpoczęły się mszą świętą w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. 
Czwartek, 8 grudnia 2016

Minister Wojciech Kolarski na spotkaniu z krakowskimi studentami

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski spotkał się dziś w Belwederze z członkami Koła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
Wtorek, 6 grudnia 2016

Minister Krzysztof Szczerski spotkał się z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się we wtorek w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
1 POPRZEDNIA 1234567  67
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.