przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 28 lipca 2017

"Prezydent pozostaje przywiązany do idei głębokiej i skutecznej reformy wymiaru sprawiedliwości"

Naszym wspólnym zadaniem jest teraz odbudowa spójności i siły zwolenników dobrej zmiany i zapewnienie realizacji wspólnego celu, jakim jest reforma naszego państwa - powiedział w piątek Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 27 lipca 2017

"Ze strony prezydenta jest wola współdziałania i współpracy"

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha podkreślił, że ze strony prezydenta Andrzeja Dudy jest wola współdziałania i współpracy z PiS w sprawie naprawy wymiaru sprawiedliwości. 
Czwartek, 27 lipca 2017

Propozycje ws. reformy sądownictwa przygotują prawnicy pod kierunkiem ministra KPRP

Propozycje ws. reformy sądownictwa przygotują prawnicy z Kancelarii Prezydenta pod kierunkiem jednego z prezydenckich ministrów - poinformował w czwartek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Wtorek, 25 lipca 2017

Minister Adam Kwiatkowski na XVII Światowym Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych

Prezydent Andrzej Duda podziękował uczestnikom trwającego w Rzeszowie XVII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych za podtrzymywanie polskości za granicą, za propagowanie polskiej kultury i tradycji w krajach zamieszkania. 
Poniedziałek, 24 lipca 2017

Minister Wojciech Kolarski na otwarciu wystawy w Międzynarodowym Centrum Kultury

W poniedziałek Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski uczestniczył w otwarciu wystawy „Ivan Meštrović. Adriatycka epopeja” w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (MCK). 
Poniedziałek, 24 lipca 2017

Min. Łapiński: Decyzja prezydenta o wetach jest niewzruszona

Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję o zawetowaniu dwóch ustaw i spotkanie nic nie zmieniło; decyzja prezydenta jest niewzruszona - powiedział rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński po spotkaniu Andrzeja Dudy z premier i marszałkami Sejmu i Senatu. 
Sobota, 22 lipca 2017

Min. Łapiński: W ustawie podwójny zapis wyboru I Prezesa Sądu Najwyższego

Podwójny zapis dotyczący wyboru Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego w przyjętej przez Sejm i Senat ustawie o SN jest według prezydenta naruszeniem zasad prawidłowej legislacji – powiedział rzecznik prasowy prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Piątek, 21 lipca 2017

W Pałacu Prezydenckim spotkanie z Polakami z Białorusi

Jesteście liderami trwania w polskości - zwrócił się do Polaków z Białorusi podczas spotkania w piątek minister Adam Kwiatkowski. Prezes Związku Polaków na Białorusi Andżelika Borys dziękowała prezydentowi Andrzejowi Dudzie za wsparcie. 
1 POPRZEDNIA 1234567  103
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.