przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 7 czerwca 2017

Kościół pw. Wszystkich Świętych w Warszawie otrzymał tytuł House of Life

W środę w kościele pw. Wszystkich Świętych w Warszawie miała miejsce uroczystość, podczas której tej właśnie świątyni – jako pierwszemu miejscu w Polsce – Międzynarodowa Fundacja Raoula Wallenberga nadała tytuł House of Life (ang. Dom Życia) 
Wtorek, 6 czerwca 2017

Inauguracja obchodów 75-lecia Misji Jana Karskiego

W Muzeum Powstania Warszawskiego odbyła się inauguracja obchodów 75-lecia Misji Jana Karskiego, emisariusza Polskiego Państwa Podziemnego na Zachodzie. W imieniu Prezydenta RP w wydarzeniu uczestniczył minister Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 6 czerwca 2017

W czwartek spotkanie prezydenta z marszałkami Sejmu i Senatu

W czwartek po południu planowane jest spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z marszałkami Sejmu i Senatu. Rozmowa dotyczyć będzie referendum w sprawie konstytucji. W poniedziałek z kolei Prezydent RP spotka się z prezydium klubu Kukiz'15. 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Minister Mucha: Prezydent jest gotowy na debatę konstytucyjną z partiami opozycyjnymi

Jeżeli będzie zainteresowanie PO, N i PSL, to prezydent jest gotowy na debatę konstytucyjną z tymi partiami - mówi "Rzeczpospolitej" wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Zaznacza, że Polacy powinni mieć realne prawo wypowiadania się. 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Spotkanie z wiceministrem spraw zagranicznych Republiki Azerbejdżanu

W poniedziałek 5 czerwca Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się z wiceministrem spraw zagranicznych Republiki Azerbejdżanu Khalafem Khalafovem. 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Minister Szczerski: Europa musi opowiedzieć się za określonym systemem wartości

By skutecznie walczyć z terroryzmem, Europa musi wprost powiedzieć, że terroryzm związany jest z radykalnym odłamem islamu, a także powinna opowiedzieć się za systemem wartości, którego będzie chciała bronić - mówił w poniedziałek w TVP minister Szczerski 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Minister Łapiński: Prawo łaski nie jest ograniczone w czasie

Ułaskawienie Mariusza Kamińskiego przez Andrzeja Dudę nie było przedwczesne, prezydenckie prawo łaski nie jest ograniczone w czasie - ocenił w poniedziałek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Sobota, 3 czerwca 2017

Minister Szczerski: Na forum ONZ Polska musi mówić o imperialnej polityce Rosji

Imperialna agresja łamiąca podstawowe zasady prawa międzynarodowego czy budowanie przez Rosjan ofensywnego arsenału militarnego w obwodzie kaliningradzkim to kwestie, o których Polska jako członek Rady Bezpieczeństwa ONZ musi mówić - powiedział minister. 
1 POPRZEDNIA 1234567  94
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.