przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 11 marca 2017

Wywiad ministra Krzysztofa Szczerskiego dla wPolityce.pl

Naszym zadaniem jest zachowanie jedności proeuropejskiego projektu wobec wydarzeń i emocji, jakie pojawiły się w związku z wydarzeniami w Brukseli. Mam nadzieję, że to nie odbije się negatywnie na relacjach w naszej części Europy - powiedział minister. 
Piątek, 10 marca 2017

Minister Adam Kwiatkowski z wizytą w Wielkiej Brytanii

Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski rozpoczął w piątek wizytę w Wielkiej Brytanii. Program obejmuje m.in. spotkania z weteranami II wojny światowej, a także odwiedziny szkoły sobotniej w Londynie i spotkanie z polską społecznością w Birmngham. 
Piątek, 10 marca 2017

Minister Kolarski na spotkaniu z okazji Dnia Sołtysa

Wojciech Kolarski, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP uczestniczył w piątek w obchodach Dnia Sołtysa, zorganizowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W czasie spotkania minister Kolarski odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 
Środa, 8 marca 2017

Minister Krzysztof Szczerski z wizytą w Republice Korei

8 marca 2017 r. Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski przebywał z jednodniową wizytą w Republice Korei, która jest ostatnim etapem konsultacji z partnerami azjatyckimi. 
Wtorek, 7 marca 2017

Spotkania i wykład ministra Szczerskiego w Tokio

Minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Tokio z ekspertami Japan Institute of International Affairs, niezależnym japońskim think tankiem, gdzie wygłosił wykład pt."The EU-USA relations in a period of a changing world order". 
Wtorek, 7 marca 2017

Order dla profesora Albrychta

Profesor Jerzy Albrycht, ostatni żyjący przedstawiciel słynnej Lwowskiej Szkoły Matematycznej, został odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. W imieniu Prezydenta RP order wręczył minister Andrzej Dera. 
Poniedziałek, 6 marca 2017

Album o polskich Sprawiedliwych

Album „Polacy ratujący Żydów w czasie Zagłady. Przywracanie pamięci” został zaprezentowany w warszawskim Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia”. W spotkaniu promocyjnym uczestniczył Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Poniedziałek, 6 marca 2017

Wizyta ministra Krzysztofa Szczerskiego w Japonii

Przebywający w Japonii na zaproszenie tamtejszych władz minister Krzysztof Szczerski przeprowadził w poniedziałek rozmowy z p. Motome Takisawą, wiceministrem spraw zagranicznych, członkiem Izby Radców oraz p. Yasushi Masakim. 
1 POPRZEDNIA 2345678  79
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.