przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 29 września 2018

Szef KPRP gościem spotkania II Wakacje dla Bohatera

Szef Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska wzięła udział w spotkaniu z kombatantami i weteranami walk o niepodległość Polski zorganizowanym w Międzyzdrojach w ramach akcji II Wakacje dla Bohatera. 
Piątek, 28 września 2018

Uroczystość wręczenia certyfikatów wpisu na Polską Listę Krajową Programu UNESCO „Pamięć Świata”

Wybrane obiekty związane z Jubileuszem 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości zostały dziś wpisanych na Polską Listę Krajową Programu UNESCO „Pamięć Świata”. W uroczystości w Belwederze wziął udział minister Wojciech Kolarski. 
Piątek, 28 września 2018

Minister Spychalski o bazach USA w Polsce: Amerykanie preferują centrum kraju, my - wschód

Na obecnym etapie rozmów dot. stałej obecności wojsk USA w Polsce Amerykanie preferują ulokowanie bazy w centrum naszego kraju, my - wschodnią część - powiedział dziś prezydencki minister Błażej Spychalski na antenie Radia Warszawa. 
Piątek, 28 września 2018

Minister Soloch: Relacje polsko-izraelskie wróciły do normy

Relacje polsko-izraelskie wróciły do normy; spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu przebiegało w bardzo dobrej atmosferze - ocenił w piątek Szef BBN Paweł Soloch. 
Czwartek, 27 września 2018

Szef BBN: W październiku złożę wizytę w Izraelu; dialog będzie kontynuowany

Po spotkaniu Prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Izraela Benjamina Netanjahu dialog polsko-izraelski będzie kontynuowany na poziomie doradców ds. bezpieczeństwa narodowego obu państw – powiedział minister Paweł Soloch. 
Czwartek, 27 września 2018

Min. Dera: Samorząd jest fundamentem naszej suwerenności i niepodległości

Samorząd jest fundamentem naszej suwerenności, naszej niepodległości, bo powstał razem z wolną Polską - mówił w czwartek Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzej Dera, otwierając w Pałacu Prezydenckim konferencję dot. finansów w samorządzie. 
Czwartek, 27 września 2018

Minister Dera na obchodach 79. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego

W imieniu Prezydenta RP Sekretarz Stanu w KPRP Andrzej Dera uczestniczył w 79. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Podczas uroczystości minister odczytał list od Prezydenta przygotowany na tę okoliczność 
Środa, 26 września 2018

W kuluarach sesji ONZ o słowach Prezydenta Trumpa nt. Polski

Słowa Prezydenta Donalda Trumpa na temat Polski oraz nieobecność najważniejszych polityków z Niemiec były jednymi z głównych tematów kuluarowych rozmów podczas pierwszego dnia 73. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku - mówił Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 2345678  171
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.