przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 12 maja 2017

Szef BBN na wileńskiej Rossie oddał hołd Marszałkowi Piłsudskiemu

12 maja br. przypada 82. rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego. Tego dnia Polacy zgromadzili się na wileńskiej Rossie, przy Mauzoleum Matki i Serca Syna. Wieniec od Prezydenta RP złożył w tym miejscu szef BBN minister Paweł Soloch. 
Piątek, 12 maja 2017

Minister Szczerski: Prezydenci Polski i Niemiec będą rozmawiać przede wszystkim o kwestiach międzynarodowych

Polityka wschodnia, przyszłość UE, relacje transatlantyckie i dwustronne to tematy, które prezydent Andrzej Duda poruszy podczas wizyty prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera w Polsce - zapowiada Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 12 maja 2017

Szef Gabinetu Prezydenta na Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Minister Krzysztof Szczerski wziął w piątek udział w IX Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. Minister wystąpił na sesji: „Inicjatywa Trójmorza-perspektywy współpracy”. 
Piątek, 12 maja 2017

Kwiaty na sarkofagu Marszałka Piłsudskiego

W związku z przypadającą w piątek 82. rocznicą śmierci Józefa Piłsudskiego, minister Wojciech Kolarski złożył kwiaty od Prezydenta RP Andrzeja Dudy na sarkofagu Marszałka w Katedrze na Wawelu. 
Piątek, 12 maja 2017

Środki na prace konserwatorskie dla Parafii Archikatedralnej na Wawelu

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski przekazał w piątek promesę Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa dla Parafii Archikatedralnej na Wawelu. 
Piątek, 12 maja 2017

Uczczono pamięć marszałka Józefa Piłsudskiego oraz generała Władysława Andersa i jego żołnierzy

Mszą w Katedrze Polowej Wojska Polskiego i złożeniem kwiatów przed Grobem Nieznanego Żołnierza oraz pomnikiem bitwy o Monte Cassino uczczono w piątek w Warszawie 82. rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego oraz 47. rocznicę śmierci gen. Władysława Andersa. 
Czwartek, 11 maja 2017

Spotkanie w Belwederze z małżonkiem następczyni tronu Rumunii

W czwartek minister Wojciech Kolarski spotkał się w Belwederze z księciem Radu Dudą – małżonkiem następczyni tronu Rumunii, księżniczki Małgorzaty Hohenzollern-Sigmaringen. 
Środa, 10 maja 2017

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

W Kaplicy Pałacu Prezydenckiego Małgorzata Sadurska, Szef Kancelarii Prezydenta RP złożyła w środę kwiaty przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. 
1 POPRZEDNIA 2345678  88
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.