przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 15 lipca 2018

Odsłonięcie pomnika śp. Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy smoleńskiej w Kraśniku

Minister Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas uroczystości odsłonięcia w Kraśniku Pomnika śp. prof. Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Prezydent skierował list do organizatorów i uczestników tego wydarzenia. 
Czwartek, 12 lipca 2018

Minister Halina Szymańska na Sesji Jubileuszowej Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu

Podczas Sesji Jubileuszowej Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu „25 Lat Naszej Tożsamości w Stulecie Odzyskania Niepodległości” minister Halina Szymańska w imieniu Prezydenta RP wręczyła odznaczenia państwowe. 
Środa, 11 lipca 2018

Minister Halina Szymańska na obchodach Narodowego Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP

11 lipca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas oficjalnych obchodów Prezydenta reprezentowała Szef KPRP Halina Szymańska. 
Wtorek, 10 lipca 2018

„Polska na szczycie NATO będzie podkreślać wagę jedności sojuszniczej”

Spotkanie przywódców NATO będzie okazją do podjęcia kolejnych decyzji wzmacniających nasze bezpieczeństwo, podsumowania dwóch lat praktycznej realizacji przełomowych postanowień szczytu w Warszawie - zapowiada minister Krzysztof Szczerski przed szczytem. 
Wtorek, 10 lipca 2018

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Kwiaty przed tablicą w pałacowej kaplicy, są każdego 10. dnia miesiąca składane osobiście przez Prezydenta RP lub przez jednego z Ministrów w KPRP. We wtorek kwiaty złożył wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. 
Wtorek, 10 lipca 2018

Min. Mucha: Ustawowe zmiany w SN to bardzo dobre rozwiązanie prawne

Polacy oczekują, że sądownictwo będzie działać sprawniej; że reformy będą postępować, począwszy od sądów rejonowych przez sądy okręgowe i apelacyjne, a skończywszy na Sądzie Najwyższym – powiedział w programie „Minęła 8” w TVP Info minister Paweł Mucha. 
Wtorek, 10 lipca 2018

Minister Kolarski uczestniczył w obchodach 77. rocznicy zbrodni w Jedwabnem

Minister Wojciech Kolarski w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wziął dziś udział w obchodach 77. rocznicy zbrodni w Jedwabnem, która miała miejsce 10 lipca 1941 roku. 
Wtorek, 10 lipca 2018

Min. Soloch: Zawsze chodzi o budowanie jedności sojuszników

Obok wzmacniania odstraszania i kolektywnej obrony zawsze chodzi o budowanie jedności wśród sojuszników. Prezydent Andrzej Duda będzie o to apelował podczas szczytu NATO - powiedział w wywiadzie dla Naszego Dziennika minister Paweł Soloch. 
1 POPRZEDNIA 2345678  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.