przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 13 lutego 2018

Spotkanie ministra Krzysztofa Szczerskiego z Manuelem Sarrazinem

Relacje polsko-niemieckie oraz polityka europejska były głównymi tematami rozmowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP z posłem do niemieckiego Bundestagu, rzecznikiem do spraw polityki europejskiej Manuelem Sarrazinem. 
Poniedziałek, 12 lutego 2018

Minister Łapiński: Polska chce zacieśniać relacje z Litwą

Oczekujemy, że strona litewska będzie respektowała wszelkie standardy dotyczące mniejszości narodowych, które obowiązują w UE – powiedział minister Krzysztof Łapiński. Zapewnił jednocześnie, że Polska chce zacieśniać relacje z naszym sąsiadem. 
Sobota, 10 lutego 2018

Szef BBN: Mamy stały i bardzo dobry kontakt z szefem MON

Mamy stały i bardzo dobry kontakt z ministrem obrony Mariuszem Błaszczakiem; wszystkie niezbędne informacje otrzymujemy z należytym wyprzedzeniem - zapewnił szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. 
Czwartek, 8 lutego 2018

Minister Szczerski: Nowela ustawy o IPN nie ma drugiego dna

Nowela ustawy o IPN nie ma drugiego dna, jest konkretna i powiela pomysły istniejące w innych krajach - podkreślił minister Krzysztof Szczerski. Jak dodał, Prezydent umożliwił rozmowę o jej założeniach i wykładni, która jest "wykładnią uczciwą". 
Czwartek, 8 lutego 2018

Minister Szczerski: W Seulu o bezpieczeństwie i partnerstwie gospodarczym

Sytuacja bezpieczeństwa na Półwyspie Koreańskim i kwestie współpracy gospodarczej były głównymi tematami rozmowy Prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem Republiki Korei – podsumował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Środa, 7 lutego 2018

W Republice Korei rozmowy o kwestiach bezpieczeństwa PL/ENG

Kwestie bezpieczeństwa Półwyspu Koreańskiego, a tym samym bezpieczeństwa globalnego oraz sprawy związane z członkostwem Polski w RB ONZ będą najważniejszymi tematami rozmów Prezydenta Andrzeja Dudy w Republice Korei - zapowiedział Krzysztof Szczerski. 
Wtorek, 6 lutego 2018

Szef Gabinetu Prezydenta RP przyjął byłego ambasadora USA

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się we wtorek w Pałacu Prezydenckim z byłym ambasadorem USA Danielem Friedem. Podczas spotkania omówiono najważniejsze elementy współpracy polsko-amerykańskiej. 
Wtorek, 6 lutego 2018

Min. Szczerski: Trzeba prowadzić dialog

To nie jest tak, że jesteśmy dziś już na jakimś etapie, o którym możemy mówić, że jesteśmy w dobrym miejscu. Jesteśmy wciąż w miejscu trudnym. Ale ten dialog trzeba prowadzić - zaznaczył minister Krzysztof Szczerski we wtorek w TVP Info. 
1 POPRZEDNIA 2345678  135
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.