przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 19 maja 2018

Minister Halina Szymańska na Gali z okazji XV-lecia Konkursu „Rolnik Pomorza i Kujaw”

Podczas uroczystości Szef KPRP wręczyła w imieniu Prezydenta odznaczenia państwowe zasłużonym rolnikom z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, a także odczytała słowa listu Andrzeja Dudy, skierowane do uczestników wydarzenia. 
Sobota, 19 maja 2018

Min. Łapiński: Jeszcze w tym roku możliwe spotkanie Prezydentów Polski i USA

- W jednym z ostatnich listów Prezydenta Trumpa do Prezydenta Dudy padły takie zdania, gdzie Prezydent USA wyraża nadzieję, że dojdzie do spotkania jeszcze w tym roku - poinformował w sobotę Sekretarz Stanu w KPRP Krzysztof Łapiński. 
Czwartek, 17 maja 2018

Minister Łapiński ws. Pomnika Katyńskiego: Osiągnęliśmy to, na czym nam zależało

W sprawie Pomnika Katyńskiego w Jersey City osiągnęliśmy to, na czym nam zależało - ocenił w czwartek minister Krzysztof Łapiński. Jak podkreślił, "mądre i roztropne działanie" spowodowało, że - "wszystko wygląda na to - jest osiągnięty kompromis". 
Czwartek, 17 maja 2018

Minister Halina Szymańska na Kongresie Polska Wielki Projekt

Szef KPRP Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas odbywającego się w Warszawie VIII Kongresu Polska Wielki Projekt. Andrzej Duda skierował list do uczestników wydarzenia. 
Środa, 16 maja 2018

Min. Szczerski: Prezydent oczekuje poszanowania Pomnika Katyńskiego

Prezydent Andrzej Duda powiedział burmistrzowi Jersey City Stevenowi Fulopowi "dość kategorycznie i wyraźnie, że oczekuje wypełnienia obowiązku, jakim jest poszanowanie Pomnika Katyńskiego w Jersey City" - mówił w Nowym Jorku Krzysztof Szczerski. 
Środa, 16 maja 2018

„Celem rozmów z organizacjami żydowskimi - powrót debaty na właściwe tory”

Rozmowa Prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami organizacji żydowskich w USA wynikała z troski, by debata polsko-żydowska wróciła na właściwe tory - powiedział dziennikarzom w Nowym Jorku Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Środa, 16 maja 2018

Minister Halina Szymańska na obchodach Święta Straży Granicznej

Szef KPRP Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas centralnych obchodów Święta Straży Granicznej, które odbyły się na dziedzińcu Belwederu. Podczas uroczystości minister wręczyła odznaczania państwowe zasłużonym funkcjonariuszom. 
Wtorek, 15 maja 2018

Prezydent wraz z Małżonką udają się do USA. Cel: dyskusja w RB ONZ i spotkania z Polonią [PL/ENG] 

- Wiążemy wielkie oczekiwania z dyskusją z udziałem Polski na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ; doskonale wpisuje się ona w "gorący czas", jaki mamy na świecie - mówi Krzysztof Szczerski. W środę Para Prezydencka udaje się z kilkudniową wizytą do USA. 
1 POPRZEDNIA 2345678  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.