przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 8 grudnia 2016

Minister Wojciech Kolarski na spotkaniu z krakowskimi studentami

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski spotkał się dziś w Belwederze z członkami Koła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
Wtorek, 6 grudnia 2016

Kartki świąteczne dla polskich weteranów 

W środę w Pałacu Prezydenckim dzieci ze szkół podstawowych przygotowywały kartki świąteczne, które trafią do polskich weteranów z Domu Weterana w Newton Abbott w Wielkiej Brytanii. 
Wtorek, 6 grudnia 2016

Minister Krzysztof Szczerski spotkał się z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych UJ

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się we wtorek w Belwederze z grupą studentów z Koła Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. 
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

Uroczystości pogrzebowe Henryka Kończykowskiego

Na Starych Powązkach w Warszawie pożegnano w poniedziałek Henryka Kończykowskiego pseudonim „Halicz”, ostatniego żołnierza III plutonu „Felek” 2. kompanii „Rudy” osławionego batalionu „Zośka”. 
Środa, 30 listopada 2016

Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Związków Zawodowych Kopalni „Makoszowy”

Po spotkaniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Zabrzu z górnikami ze związków zawodowych Kopalni Węgla Kamiennego „Makoszowy” ich przedstawiciele zostali dzisiaj przyjęci w siedzibie Kancelarii Prezydenta przez Podsekretarza Stanu Wojciecha Kolarskiego. 
Poniedziałek, 28 listopada 2016

Wiceminister spraw zagranicznych Republiki Włoskiej Vincenzo Amendola z wizytą w Pałacu Prezydenckim

W poniedziałek 28 listopada br. w Sali Niebieskiej Pałacu Prezydenckiego odbyło się spotkanie Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego z wiceministrem spraw zagranicznych Republiki Włoskiej panem Vincenzo Amendolą. 
Poniedziałek, 28 listopada 2016

Wojciech Kolarski: Grób Nieznanego Żołnierza to dla Polaków święte miejsce 

Grób Nieznanego Żołnierza to dla Polaków święte miejsce - mówił podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Wojciech Kolarski, otwierając lekcję historii odbywającą się w Pałacu Prezydenckim. Lekcja poświęcona była historii grobu-pomnika. 
Niedziela, 27 listopada 2016

Obchody 186. Rocznicy Wybuchu Powstania Listopadowego

Walka powstańców listopadowych pozostaje symbolem niezłomnego ducha narodu - napisał Prezydent RP w liście skierowanym do uczestników obchodów 186. Rocznicy Wybuchu Powstania Listopadowego, który odczytał szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. 
1 POPRZEDNIA 2345678  67
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.