przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 lipca 2017

Paweł Mucha: Prezydent ws. projektu ustawy o SN apeluje o merytoryczną rozmowę, a nie emocjonalną debatę

Prezydent Andrzej Duda wielokrotnie apelował i dzisiaj - ws. projektu ustawy o Sądzie Najwyższym - także apeluje o rozmowę merytoryczną, a nie debatę emocjonalną - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. 
Poniedziałek, 17 lipca 2017

Wyprowadzenie szczątków ofiar zbrodni komunistycznych odnalezionych na „Łączce” na Cmentarz Północny

W poniedziałek na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach miała miejsce uroczystość, podczas której wyprowadzono szczątki ofiar zbrodni komunistycznych odnalezionych w kwaterze „Ł” i „Ł II” na Cmentarz Północny w Warszawie. 
Niedziela, 16 lipca 2017

Minister Szczerski: Polacy będą mogli spotkać się z Parą Książęcą w Warszawie

Polacy będą mogli spotkać Parę Książęcą Cambridge Williama i Kate w poniedziałek podczas ich spaceru po Krakowskim Przedmieściu w Warszawie - zapowiada Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 16 lipca 2017

Pochowano żołnierza WiN Leona Taraszkiewicza ps. Jastrząb

We Włodawie pochowano żołnierza WiN Leona Taraszkiewicza ps. Jastrząb. "Niepodległa Ojczyzna żegna (...) por. Leona Taraszkiewicza ps. Jastrząb z honorami, jako swojego bohatera” – napisał Prezydent RP Andrzej Duda 
Piątek, 14 lipca 2017

Krzysztof Szczerski: Prezydent nigdy nie ingeruje w proces legislacyjny 

Prezydent nigdy nie ingeruje w proces legislacyjny toczący się w parlamencie - powiedział Krzysztof Szczerski szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreślił, że w sprawie zmian w systemie sądownictwa prezydent wypowie się w odpowiednim czasie 
Piątek, 14 lipca 2017

Spotkanie Krzysztofa Szczerskiego i Kostiantyna Jelisiejewa

W Warszawie odbyły się konsultacje Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego i Zastępcy Szefa Administracji Prezydenta Ukrainy Kostiantyna Jelisiejewa. 
Czwartek, 13 lipca 2017

Min. Dera: Prace nad tzw. ustawą frankową cały czas trwają

Prace nad tzw. ustawą frankową cały czas trwają, jeszcze chwilę musimy poczekać; tu już nie chodzi o szybkość jej przygotowywania, tylko o precyzję i mechanizmy, które będą akceptowane i możliwe do realizacji - powiedział minister Andrzej Dera. 
Czwartek, 13 lipca 2017

Minister Łapiński: Przy decyzji prezydenta o wecie przeważyły argumenty strony samorządowej

Nowela ustawy o regionalnych izbach obrachunkowych daje władzy centralnej zbyt mocne uprawnienia wobec samorządu; przy podejmowaniu decyzji o jej zawetowaniu przeważyły argumenty strony samorządowej - powiedział w czwartek rzecznik prezydenta. 
1 POPRZEDNIA 3456789  103
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.