przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 26 kwietnia 2017

Życzenia urodzinowe dla Jana Pietrzaka

Prezydent Andrzej Duda wystosował życzenia z okazji 80. urodzin Jana Pietrzaka. List od prezydenta odczytał minister Wojciech Kolarski w czasie uroczystego koncertu, jaki odbył się w środę w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Prezentacja Programu Wieloletniego „Niepodległa”

Założenia Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017 – 2021 zaprezentowano we wtorek w czasie spotkania z zagranicznymi przedstawicielstwami dyplomatycznymi akredytowanymi w Polsce. W wydarzeniu uczestniczył minister Wojciech Kolarski. 
Piątek, 21 kwietnia 2017

Obchody jubileuszu 90-lecia Radia Kraków

Prezydent Andrzej Duda wystosował list do organizatorów i uczestników gali jubileuszu 90-lecia Radia Kraków. Uroczystość odbyła się w piątek w Operze Krakowskiej. W imieniu Prezydenta RP uczestniczył w niej minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 20 kwietnia 2017

W przyszłym tygodniu prezydenccy ministrowie z wizytą w USA

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski oraz Szef BBN Paweł Soloch w przyszłym tygodniu udają się do USA; w Waszyngtonie spotkają się z przedstawicielami amerykańskiej administracji. 
Czwartek, 20 kwietnia 2017

"Wizyta w Meksyku wpisuje się w dyplomację gospodarczą prezydenta" 

Wizyta w Meksyku wpisuje się w dyplomację gospodarczą prezydenta Andrzeja Dudy; prezydent wziął na siebie rolę promowania polskich marek i polskich firm - powiedział w czwartek Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Środa, 19 kwietnia 2017

74. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w uroczystościach przy warszawskim Pomniku Bohaterów Getta uczestniczył Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Środa, 19 kwietnia 2017

Minister Szczerski spotkał się z amerykańskimi kongresmenami

O bezpieczeństwie, polityce europejskiej oraz sytuacji na Ukrainie rozmawiał Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski z delegacją amerykańskich kongresmenów z Komisji Spraw Zagranicznych i Komisji Obrony Izby Reprezentantów. 
Środa, 19 kwietnia 2017

Konferencja "Koncepcja państwa w perspektywie nauczania kard. J. Ratzingera/Benedykta XVI"

Konferencję z okazji obchodów w Polsce 90. rocznicy urodzin Benedykta XVI honorowym patronatem objął prezydent Andrzej Duda, a udział w niej wzięła Szefowa KPRP Małgorzata Sadurska. 
1 POPRZEDNIA 3456789  86
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.