przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 9 lipca 2018

Podczas szczytu NATO spotkanie Prezydentów Polski i Ukrainy

Podczas rozpoczynającego się w środę szczytu NATO Prezydent Andrzej Duda spotka się z Prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką; spotkanie odbędzie się z inicjatywy strony ukraińskiej - poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Czwartek, 5 lipca 2018

Minister Paweł Mucha spotkał się z Minister Elżbietą Rafalską

Podczas spotkania zaprezentowano propozycje głównych rozwiązań w ramach przygotowywanej prezydenckiej inicjatywy legislacyjnej, która będzie umożliwiała fakultatywne tworzenie centrów usług społecznych (CUS) na poziomie gminnym i ponadgminnym. 
Środa, 4 lipca 2018

Doradcy amerykańskich kongresmenów w Pałacu Prezydenckim

W środę Pałac Prezydencki odwiedziła grupa doradców amerykańskich kongresmenów. Z gośćmi spotkał się minister Wojciech Kolarski. Rozmawiano m.in. o Inicjatywie Trójmorza oraz kwestiach dotyczących bezpieczeństwa militarnego i energetycznego w regionie. 
Poniedziałek, 2 lipca 2018

Prezydent weźmie udział w Forum Regionów Trójmorza

W Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się we wtorek - z udziałem Prezydenta RP - Forum Regionów Trójmorza. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie organizowane w ramach Inicjatywy Trójmorza. Jego inicjatorami są same regiony. 
Poniedziałek, 2 lipca 2018

Min. Surówka-Pasek: Jeśli sędzia nie złożył oświadczenia przechodzi w stan spoczynku z mocy prawa

Wobec sędziów SN, którzy skończyli 65 lat i nie złożyli oświadczenia o woli dalszego orzekania, prezydent nie wydaje żadnego postanowienia. Przechodzą oni w stan spoczynku z mocy prawa - powiedziała minister Anna Surówka-Pasek. 
Piątek, 29 czerwca 2018

Minister Krzysztof Szczerski z wizytą na Białorusi

Minister Krzysztof Szczerski w imieniu Prezydenta RP wziął udział w uroczystościach w byłym nazistowskim niemieckim obozie śmierci w Trościeńcu na Białorusi, gdzie w miejscu egzekucji więźniów na uroczysku Błagowszczina został odsłonięty pomnik. 
Środa, 27 czerwca 2018

Min. Mucha: Premier informował Prezydenta o projekcie nowelizacji ustawy IPN

Premier Mateusz Morawiecki informował Prezydenta Andrzeja Dudę o tym, że projekt nowelizacji ustawy o IPN się pojawi i będzie procedowany, a także o zakresie przedmiotowym zmian - powiedział w środę wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. 
Wtorek, 26 czerwca 2018

We wtorek Prezydent udaje się z wizytą na Łotwę

Polsko-łotewskie relacje polityczne, kwestie bezpieczeństwa i współpraca w ramach Trójmorza, znajdą się wśród tematów poruszanych podczas rozpoczynającej się we wtorek wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy na Łotwie - zapowiedział minister Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 3456789  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.