przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 1 marca 2017

Spotkanie z przedstawicielami 27 państw UE w Polsce

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się na zaproszenie Ambasador Malty w RP z przedstawicielami 27 państw Unii Europejskiej w Polsce. 
Środa, 1 marca 2017

Apel Pamięci i msza w intencji żołnierzy Podziemia Niepodległościowego

Minister Małgorzata Sadurska - Szef KPRP wzięła udział w Apelu Pamięci oraz mszy św. w intencji wszystkich poległych i pomordowanych żołnierzy Podziemia Niepodległościowego. 
Wtorek, 28 lutego 2017

Pożegnanie Danuty Szaflarskiej

We wtorek w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie pożegnano Danutę Szaflarską, wybitną przedstawicielkę polskiego środowiska aktorskiego. Minister Wojciech Kolarski odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 
Poniedziałek, 27 lutego 2017

Minister Wojciech Kolarski uczestnikiem spotkania z cyklu „Warszawa dwóch Powstań”

Minister Wojciech Kolarski wziął udział w spotkaniu – debacie z cyklu „Warszawa dwóch Powstań” pt. „Rzeczpospolita przyjaciół” – prawda czy mit? Stosunki polsko-izraelskie kiedyś i dziś. 
Niedziela, 26 lutego 2017

Minister Wojciech Kolarski na centralnych obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Krakowie

W niedzielę Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Wojciech Kolarski uczestniczył w obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Krakowie. Uroczystości rozpoczęła uroczysta msza św. w Katedrze Wawelskiej. 
Niedziela, 26 lutego 2017

Szef BBN rozpoczyna wizytę w Wielkiej Brytanii

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch rozpoczyna w niedzielę wizytę w Wielkiej Brytanii, w trakcie której spotka się m.in. z przedstawicielami brytyjskiego rządu, a także odwiedzi dowództwo sił morskich i korpusu szybkiego reagowania NATO. 
Czwartek, 23 lutego 2017

Uroczystość wręczenia Nagrody im ks. bp. Romana Andrzejewskiego księdzu prałatowi Kazimierzowi Kaczorowi

23 lutego 2017 roku, w czwartek, w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody im ks. bp. Romana Andrzejewskiego księdzu prałatowi Kazimierzowi Kaczorowi. 
Czwartek, 23 lutego 2017

W Sejmie o Narodowych Obchodach 100. rocznicy Święta Niepodległości

Szef KPRP Minister Małgorzata Sadurska wzięła udział w posiedzeniu Sejmu na temat podczas sprawozdanie Komisji nt. przedstawionego przez Prezydenta RP projektu ustawy o Narodowych Obchodach Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez RP. 
1 POPRZEDNIA 3456789  78
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.