przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 15 maja 2018

Prezydent odwiedzi Gwardię Narodową Illinois

Podczas zaplanowanej wizyty w Stanach Zjednoczonych Prezydent Andrzej Duda spotka się z żołnierzami Gwardii Narodowej stanu Illinois – powiedział Szef BBN Paweł Soloch. Prezydentowi będą towarzyszyć Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych i dowódca WOT. 
Wtorek, 15 maja 2018

Wspólna konferencja ministrów Krzysztofa Szczerskiego i Adama Kwiatkowskiego nt. wizyty Pary Prezydenckiej w USA 

W środę prezydent Andrzej Duda udaje się do Stanów Zjednoczonych w związku z objęciem przez Polskę przewodnictwa w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Wspólnie z Małżonką spotka się również z Polonią w Chicago. 
Poniedziałek, 14 maja 2018

„W wystąpieniu Prezydenta w ONZ będzie wiele wątków ważnych także dla Polaków”

To będzie bardzo ciekawe wystąpienie, w którym będzie wiele wątków także ważnych dla Polaków - powiedział minister rzysztof Szczerski o wystąpieniu, które Andrzej Duda wygłosi podczas zbliżającej się wizyty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku. 
Poniedziałek, 14 maja 2018

„Dobrze, że burmistrz Jersey City wycofuje się ze słów wobec marszałka Karczewskiego”

To dobrze, że burmistrz Jersey City wycofuje się ze swoich słów wobec marszałka Stanisława Karczewskiego, bo były one nieprawdziwe i krzywdzące - mówił w poniedziałek w TVN24 rzecznik Prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Poniedziałek, 14 maja 2018

Upamiętnienie Grzegorza Przemyka

W imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy kwiaty na grobie Grzegorza Przemyka złożyli minister Wojciech Kolarski i Doradca Zofia Romaszewska. Maturzysta jest pochowany na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim w kwaterze 100, we wspólnym grobie ze swoją matką. 
Sobota, 12 maja 2018

„Marek Kuchciński wystąpił do Prezydenta o obniżenie o 20 proc. pensji członkom Prezydium Sejmu”

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński skierował w piątek do Prezydenta Andrzeja Dudy pismo, w którym wnioskuje o obniżenie o 20 proc. pensji członkom Prezydium Sejmu - poinformował minister Krzysztof Łapiński. Jak dodał, Prezydent nie podjął jeszcze decyzji. 
Piątek, 11 maja 2018

Min. Szczerski w Londynie o polskiej wizji polityki UE

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski zaprezentował w piątek w Królewskim Instytucie Spraw Międzynarodowych Chatham House w Londynie polską wizję polityki europejskiej, nawołując do głębokiej reformy UE i wzmocnienia państw narodowych. 
Czwartek, 10 maja 2018

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Szef KPRP Halina Szymańska złożyła w pałacowej kaplicy kwiaty przed tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką: śp. Lecha i Marię Kaczyńskich, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników KPRP, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku. 
1 POPRZEDNIA 3456789  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.