przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 30 maja 2017

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego

Uroczystości pogrzebowe śp. Zbigniewa Wodeckiego odbyły się we wtorek w Krakowie. Przedstawicielem prezydenta był na nich minister Wojciech Kolarski, który odczytał list Andrzeja Dudy skierowany do uczestników ceremonii. 
Wtorek, 30 maja 2017

Prezydent zaprasza sędziów SN do debaty nad nową konstytucją

„Z zainteresowaniem oczekuję na uwagi sędziów Sądu Najwyższego w debacie nad nową konstytucją” - napisał prezydent Andrzej Duda do uczestników Zgromadzenia Ogólnego Sądu Najwyższego. List Prezydenta RP odczytał minister Andrzej Dera. 
Poniedziałek, 29 maja 2017

„Chcemy, żeby Polska dla Gruzinów znowu była ważnym punktem odniesienia”

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser - Dudą rozpoczęli w poniedziałek wizytę w Gruzji. - To sygnał powrotu Polski do polityki w tamtym regionie - wyjaśnia Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 29 maja 2017

Krzysztof Szczerski: Jest wola przyjazdu prezydenta USA do Polski

- Zaproszenie dla prezydenta USA Donalda Trumpa na szczyt państw Trójmorza, który w lipcu ma się odbyć we Wrocławiu, jest jedną z opcji - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski pytany o możliwą datę wizyty prezydenta USA w Polsce. 
Niedziela, 28 maja 2017

57. rocznica wydarzeń zielonogórskich

W imieniu Prezydenta RP w uroczystościach wziął udział Podsekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski. Minister odczytał list prezydenta skierowany do organizatorów i uczestników obchodów upamiętniających zajścia z 30 maja 1960 roku. 
Piątek, 26 maja 2017

„Śniadanie Start-upowe” w Belwederze

Kolejne „Śniadanie Start-upowe” zostało zorganizowane w piątek w Belwederze. Wzięli w nim udział: minister Adam Kwiatkowski, Doradcy Prezydenta RP, przedstawiciele spółek Skarbu Państwa oraz Fundacji Startup Poland. 
Piątek, 26 maja 2017

Nagrody „Kustosz Pamięci Narodowej” przyznane

Uroczystość wręczenia Nagrody „Kustosz Pamięci Narodowej” odbyła się w piątek na Zamku Królewskim w Warszawie. Minister Wojciech Kolarski odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy wystosowany do uczestników gali. 
Piątek, 26 maja 2017

Wizyta grupy europejskich arystokratów i biznesmenów w Pałacu Prezydenckim

W piątek Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przebywającą z kilkudniową wizytą w Polsce grupą przedstawicieli europejskich rodów arystokratycznych i biznesmenów. 
1 POPRZEDNIA 3456789  94
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.