przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 17 września 2015

Spotkanie ministra Szczerskiego z ministrem Michaelem Rothem

W czwartek minister Krzysztof Szczerski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Michaelem Rothem, Ministrem Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Niemiec. Tematem rozmowy były wyzwania, przed jakimi stoją obecnie państwa europejskie. 
Środa, 16 września 2015

Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami Amnesty International

Minister Wojciech Kolarski spotkał się w środę z przedstawicielami Amnesty International. Tematem spotkania był opublikowany przez organizację raport - „Dotknięci przez nienawiść, zapomniani przez prawo". 
Wtorek, 15 września 2015

"Polacy są patriotami przywiązanymi do jedności europejskiej"

Minister Krzysztof Szczerski podkreślił w rozmowie z polskimi dziennikarzami, że na spotkaniu z szefem brytyjskiego rządu prezydent Duda mówił o tym, co jest szczególnym elementem polskiego doświadczenia. 
Poniedziałek, 14 września 2015

Minister Wojciech Kolarski na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w poniedziałek w uroczystym otwarciu 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Festiwal jest największym dorocznym przeglądem polskiej kinematografii, gromadzącym twórców wszystkich generacji i gatunków artystycznych. 
Niedziela, 13 września 2015

W poniedziałek prezydent z wizytą w Wielkiej Brytanii

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda z małżonką udają się z dwudniową wizytą do Wielkiej Brytanii. Prezydent weźmie udział w obchodach 75. rocznicy Bitwy o Anglię, spotka się z premierem Davidem Cameronem, a także z młodą Polonią oraz weteranami wojny. 
Piątek, 11 września 2015

XV Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku

Minister Wojciech Kolarski na XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku (fot. Związek Sybiraków w W
W piątek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w XV Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. Podczas uroczystości odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy. 
Piątek, 11 września 2015

Spotkania z ministrami z Uzbekistanu i Indonezji

Minister Krzysztof Szczerski odbył w piątek spotkania z wiceministrem spraw zagranicznych Uzbekistanu Dilyorem Khakimovem oraz ministrem przemysłu Indonezji Salehem Husinem. 
Piątek, 11 września 2015

14. rocznica ataku terrorystycznego w Nowym Jorku

Minister Krzysztof Szczerski złożył w piątek w Parku Skaryszewskim w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wieniec przed Pomnikiem Polaków – Ofiar Ataku Terrorystycznego w Nowym Jorku z 11 września 2001r. 
1 POPRZEDNIA 62636465666768  72
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.