przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 22 maja 2017

Projekt ustawy KPRP: Będzie można odzyskać pieniądze przelane na złe konto

Prezydent RP Andrzej Duda w poniedziałek skierował do Sejmu inicjatywę ustawodawczą, dotyczącą projektu nowelizacji ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw. Projekt przedstawił na konferencji prasowej minister Andrzej Dera. 
Poniedziałek, 22 maja 2017

Przedstawiciele euroregionów w Kancelarii Prezydenta

Minister Andrzej Dera, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta spotkał się w z przedstawicielami Federacji Euroregionów Rzeczypospolitej Polskiej. 
Poniedziałek, 22 maja 2017

Min. Łapiński: Prezydent z wielką nadzieją patrzy na tworzenie się WOT

Prezydent Andrzej Duda z wielką nadzieją patrzy na tworzenie się Wojsk Obrony Terytorialnej i wspiera tworzenie się takich wojsk - powiedział w poniedziałek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Niedziela, 21 maja 2017

Minister Szczerski: Wizyta prezydenta Singapuru wpisuje się w dyplomację ekonomiczną prezydenta Andrzeja Dudy

O współpracy w dziedzinach technologii i nauki, a także o promocji polskich interesów gospodarczych w Azji będzie rozmawiać prezydent Andrzej Duda z prezydentem Singapuru Tony’m Tan Keng Yam, który rozpoczyna w poniedziałek wizytę w Polsce. 
Niedziela, 21 maja 2017

Minister Kwiatkowski na Ukrainie odznaczył osoby zasłużone w krzewieniu polskości

Biskup Jan Purwiński, ksiądz Jarosław Giżycki oraz Rafała Wróblewska otrzymali z rąk ministra Adama Kwiatkowskiego odznaczenia państwowe "za krzewienie polskości"; uroczyste przekazanie orderów odbyło się w Żytomierzu i Kolybaiwce k. Kamieńca Podolskiego. 
Niedziela, 21 maja 2017

Paweł Soloch: Polska gotowa do większej aktywności przeciw terroryzmowi

W czasie spotkania przywódców państw NATO, które odbędzie się w czwartek w Brukseli, prezydent Andrzej Duda podkreśli gotowość Polski do większej aktywności przeciw terroryzmowi – zapowiada szef BBN Paweł Soloch. 
Sobota, 20 maja 2017

Minister Kwiatkowski wziął udział w odsłonięciu tablicy Lecha Kaczyńskiego w Żytomierzu

Tablicę upamiętniającą śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego odsłonięto w sobotę w Żytomierzu na Ukrainie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Kancelarii Prezydenta z ministrem Adamem Kwiatkowskim na czele. 
Sobota, 20 maja 2017

Krzysztof Szczerski: kraje Europy powinny brać przykład z Polski

Polska jest bardzo dobrym przykładem tego, jak może wyglądać Europa przyszłości; warto obserwować Polskę, gdzie ludzie dokonali zmiany siłą głosu wyborczego - przekonywał Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski podczas Kongresu Polska Wielki Projekt. 
1 POPRZEDNIA 62636465666768  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.