przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 17 listopada 2016

Gala wręczenia Nagrody im. Oskara Haleckiego w konkursie „Książka Historyczna Roku”

W czwartek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości wręczenia nagród w konkursie „Książka Historyczna Roku” o nagrodę im. Oskara Haleckiego. Podczas uroczystego wieczoru minister odczytał list Prezydenta RP do organizatorów i uczestników. 
Czwartek, 17 listopada 2016

Otwarcie konferencji „Ochrona Dziedzictwa Architektury i Urbanistyki Polskiej II połowy XX wieku”

Minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystym otwarciu konferencji „Ochrona Dziedzictwa Architektury i Urbanistyki Polskiej II połowy XX wieku”, odbywającej się w dniach 17-18 listopada br. w Auli Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. 
Wtorek, 15 listopada 2016

Seminarium na temat problemu tzw. porwań rodzicielskich

W Pałacu Prezydenckim odbyło się seminarium pt.: „Luki w prawie wobec problemu tzw. porwań rodzicielskich” z udziałem Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dery. 
Wtorek, 15 listopada 2016

Paczki od Pary Prezydenckiej dla Banku Żywności

W Świąteczną Zbiórkę Żywności po raz drugi zaangażowała się para prezydencka. Paczki w imieniu Andrzeja i Agaty Dudy przekazał podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 15 listopada 2016

100. rocznica śmierci Henryka Sienkiewicza

W Vevey w Szwajcarii gdzie zmarł Henryk Sienkiewicz Para Prezydencka złożyła wieniec, Minister Kolarski wiązankę w warszawskiej Bazylice, gdzie znajduje się grób noblisty, a na fasadzie Pałacu Prezydenckiego pojawiła się okolicznościowa iluminacja. 
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego ze środowiskiem osób niewidomych

W siedzibie Kancelarii Prezydenta RP w ramach działań Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich odbyło się spotkanie ministra Wojciecha Kolarskiego z przedstawicielami organizacji reprezentujących środowisko osób niewidomych. 
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Jubileusz o. Eustachego Rakoczego

W poniedziałek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystym spotkaniu jubileuszowym w Belwederze z okazji 40-lecia pracy o. Eustachego Rakoczego – Jasnogórskiego Kapelana Żołnierzy Niepodległości na rzecz środowisk kombatanckich. 
Niedziela, 13 listopada 2016

Wizyta Pary Prezydenckiej w Szwajcarii

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą udał się w niedzielę z trzydniową wizytą do Szwajcarii, gdzie spotka się z prezydentem tego kraju Johannem Schneiderem-Ammannem, odwiedzi CERN oraz Muzeum Polskie w Rapperswilu. 
1 POPRZEDNIA 45678910  67
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.