przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 10 lipca 2017

Minister Szczerski o globalnych wyzwaniach Europy Środkowo-Wschodniej

Wykład dotyczący globalnych wyzwań stojących przed Europą Środkowo-Wschodnią wygłosił w poniedziałek minister Krzysztof Szczerski na XIV sesji Warsaw East European Conference. 
Niedziela, 9 lipca 2017

„Polacy potrzebują zjednoczenia wokół fundamentalnych wartości”

Polacy potrzebują zjednoczenia wokół fundamentalnych wartości patriotycznych, etycznych, społecznych, religijnych – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników 26. Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. List odczytał minister Adam Kwiatkowski. 
Niedziela, 9 lipca 2017

Minister Mucha: Donald Trump postawił Polskę za wzór

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce była niezwykle ważna; amerykański prezydent postawił Polskę za wzór dla innych krajów - ocenił wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. 
Niedziela, 9 lipca 2017

Minister Szczerski: Wkrótce polityczne konsultacje polsko-niemieckie

W najbliższym czasie odbędziemy polityczne konsultacje polsko-niemieckie po szczycie Trójmorza i szczycie G20 w Hamburgu, po to, aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości i obawy - zapowiedział Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Sobota, 8 lipca 2017

Minister Kolarski na "Wierchowych Spotkaniach" w Zakopanem

Minister Wojciech Kolarski wysłuchał koncertu, który się odbył w sobotę w Zakopanem w ramach "Wierchowych Spotkań". Odczytał też list Pary Prezydenckiej wystosowany z tej okazji do młodych artystów. 
Piątek, 7 lipca 2017

Minister Szczerski o planowanej wizycie prezydenta Dudy w USA

Są dwie możliwości, jeśli chodzi o wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w USA - początek przyszłego roku albo w czasie świąt polonijnych w ramach obchodów 100-lecia niepodległości - powiedział w piątek szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 7 lipca 2017

Szef BBN: wizyta Donalda Trumpa spełniła nasze oczekiwania

Wizyta prezydenta Donalda Trumpa spełniła nasze oczekiwania; Stany Zjednoczone potwierdziły sojusz z Polską - ocenił w piątek w Radiu Zet Szef BBN Paweł Soloch. 
Czwartek, 6 lipca 2017

Krzysztof Szczerski: Wizyta Donalda Trumpa pokazała siłę Polski; umiemy zrealizować cel dyplomatyczny

Wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie pokazała siłę Polski, jako kraju, który jest w stanie skutecznie zrealizować swój cel dyplomatyczny na skalę globalną - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 45678910  103
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.