przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 28 maja 2017

57. rocznica wydarzeń zielonogórskich

W imieniu Prezydenta RP w uroczystościach wziął udział Podsekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski. Minister odczytał list prezydenta skierowany do organizatorów i uczestników obchodów upamiętniających zajścia z 30 maja 1960 roku. 
Piątek, 26 maja 2017

„Śniadanie Start-upowe” w Belwederze

Kolejne „Śniadanie Start-upowe” zostało zorganizowane w piątek w Belwederze. Wzięli w nim udział: minister Adam Kwiatkowski, Doradcy Prezydenta RP, przedstawiciele spółek Skarbu Państwa oraz Fundacji Startup Poland. 
Piątek, 26 maja 2017

Wizyta grupy europejskich arystokratów i biznesmenów w Pałacu Prezydenckim

W piątek Minister Wojciech Kolarski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przebywającą z kilkudniową wizytą w Polsce grupą przedstawicieli europejskich rodów arystokratycznych i biznesmenów. 
Piątek, 26 maja 2017

Nagrody „Kustosz Pamięci Narodowej” przyznane

Uroczystość wręczenia Nagrody „Kustosz Pamięci Narodowej” odbyła się w piątek na Zamku Królewskim w Warszawie. Minister Wojciech Kolarski odczytał list prezydenta Andrzeja Dudy wystosowany do uczestników gali. 
Czwartek, 25 maja 2017

Mucha: trudno sobie wyobrazić lepszy termin na referendum niż 11 listopada 2018 r.

Trudno sobie wyobrazić lepszy termin na referendum ws. konstytucji niż 11 listopada 2018 r., to będzie zwieńczenie obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości - powiedział pełnomocnik prezydenta ds. referendum Paweł Mucha. 
Czwartek, 25 maja 2017

Rozmowa z Jensem Stoltenbergiem m.in. o obecności sił NATO w Polsce

Ze strony NATO jest wyraźne zapewnienie, że decyzje szczytu warszawskiego są długofalowe – powiedział PAP w czwartek w Brukseli minister Krzysztof Szczerski po spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. 
Czwartek, 25 maja 2017

Minister Kolarski na koncercie poświęconym Matkom działaczy opozycji z lat 80.

Koncert poświęcony kobietom, które w latach 80. kształtowały postawy młodych działaczy opozycji demokratycznej odbył się w przeddzień Dnia Matki w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczył minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 25 maja 2017

Prezydent Duda i premier May rozmawiali o zagrożeniu terroryzmem w Europie

Prezydent Andrzej Duda i premier Wielkiej Brytanii Theresa May rozmawiali w Brukseli o zagrożeniu terrorystycznym w Europie i wnioskach, jakie można wyciągnąć z zamachu w Manchesterze – poinformował Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
1 POPRZEDNIA 45678910  94
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.