przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 8 maja 2018

Min. Łapiński: Pojawienie się Prezydenta przed Pomnikiem Katyńskim miałoby wymiar symboliczny

Pojawienie się Prezydenta Andrzeja Dudy przed Pomnikiem Katyńskim w Jersey City miałoby wymiar symboliczny - uważa Krzysztof Łapiński. Ocenił, że trzeba sprawdzić, jakie są środki prawne, aby zablokować decyzję o usunięciu pomnika z obecnej lokalizacji. 
Wtorek, 8 maja 2018

Finał konkursu ZHP na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

W Belwederze odbyło się dziś rozstrzygnięcie VI edycji konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej, organizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego. 
Wtorek, 8 maja 2018

Szef BBN: Prace nad projektem zmian systemu dowodzenia siłami zbrojnymi są na ukończeniu

To będzie wspólny projekt BBN i MON, prace zmierzają ku końcowi. Możliwe, że do wakacji zostanie ten projekt przedstawiony - mówił Paweł Soloch, gość poranka „Siódma 9” o projekcie zmian w systemie kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi. 
Poniedziałek, 7 maja 2018

Minister Łapiński: Będzie wsparcie Prezydenta ws. Pomnika Katyńskiego - jeśli będzie potrzebne

Jeśli będzie potrzebne wsparcie Prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie Pomnika Katyńskiego w Jersey City, takie wsparcie będzie - zadeklarował w poniedziałek Rzecznik Prezydenta na antenie RMF FM. 
Niedziela, 6 maja 2018

Udział minister Haliny Szymańskiej w Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka w Resku

Szef Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Halina Szymańska wzięła w niedzielę udział w Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka w Resku w woj. zachodnipomorskim. 
Niedziela, 6 maja 2018

Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w Polonijnych Placówkach Oświatowych we Włoszech

Sekretarz Stanu w KPRP spotkał się m.in. z przedstawicielami Szkoły Języka i Kultury Polskiej Anders, która 2 maja ubiegłego roku, podczas uroczystości Dnia Polonii i Polaków za Granicą, otrzymała z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy Flagę RP. 
Niedziela, 6 maja 2018

Szef BBN: Prezydent na bieżąco informowany o przebiegu akcji w kopalnia Zofiówka

Prezydent Andrzej Duda jest na bieżąco informowany o przebiegu akcji w kopalnia Zofiówka - powiedział w niedzielę rano PAP szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. Szef BBN wyraził uznanie dla akcji ratowniczej. 
Piątek, 4 maja 2018

Oświadczenie Kancelarii Prezydenta RP [PL/ENG]

W sprawie losu Pomnika Katyńskiego w Jersey City Kancelaria Prezydenta RP jest w stałym kontakcie z polskimi placówkami dyplomatycznymi w Nowym Jorku i w Waszyngtonie, od momentu pojawienia się pierwszych sygnałów na ten temat. 
1 POPRZEDNIA 45678910  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.