przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Minister Mucha: Najważniejszy ws. zmiany konstytucji jest głos narodu

Prezydentowi zależy, by ws. konstytucji wypowiedział się przede wszystkim naród, ten głos jest najważniejszy i decydujący - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, odnosząc się do zaprezentowanej przez PiS Ankiety konstytucyjnej 2017 . 
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Minister Kolarski przekazał flagę państwową uczniom z Lubieszowa

Za kilka miesięcy w trwającym roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Szkoła Podstawowa w Lubieszowie, do której trafi przekazana flaga przyjmie imię „Orła Białego”. 
Niedziela, 15 kwietnia 2018

Minister Łapiński: Prezydent cieszy się z wszelkich inicjatyw w debacie o konstytucji

Prezydent Andrzej Duda zorganizuje 26 kwietnia debatę konstytucyjną z udziałem ekspertów i samorządowców - zapowiedział minister Krzysztof Łapiński. - To będzie podsumowanie wielu dyskusji, które się toczyły we wszystkich miastach wojewódzkich - dodał. 
Sobota, 14 kwietnia 2018

Minister Szczerski: Akcja w Syrii nie jest dla Polski zaskoczeniem

Polska nie jest zaangażowana militarnie w akcję na terytorium Syrii, ale była konsultowana w tej sprawie. Będziemy działać na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ - oświadczył w sobotę w radiowej Trójce minister Krzysztof Szczerski. 
Piątek, 13 kwietnia 2018

Pamięć o śp. Marii Kaczyńskiej

Na Krakowskim Przedmieściu pojawiły się tulipany, ulubione kwiaty Małżonki śp. Lecha Kaczyńskiego, jako wyraz pamięci o zmarłej Prezydentowej. Przed Pałacem Prezydenckim kwiaty złożyli ministrowie KPRP i Doradcy Prezydenta RP. 
Piątek, 13 kwietnia 2018

Debata Belwederze: Rozwój innowacyjnych metod leczenia nowotworów w Polsce

Minister Andrzej Dera przewodniczył konferencji poświęconej rozwojowi protonoterapii w Polsce. Uczestnicy debaty, która odbyła się w Belwederze, zastanawiali się nad perspektywami rozwoju tej innowacyjnej technologii służącej do leczenia nowotworów. 
Piątek, 13 kwietnia 2018

Minister Halina Szymańska wręczyła odznaczenia państwowe zasłużonym lekarzom weterynarii

W imieniu Prezydenta Szef KPRP dokonała aktu dekoracji odznaczeniami państwowymi podczas sprawozdawczego Zjazdu Lekarzy Weterynarii Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Goleniowie 
Piątek, 13 kwietnia 2018

Minister Szczerski: Musimy pokazywać światu naszą historię

Padało wiele wyrazów wdzięczności dla Polski od ocalałych i przedstawicieli strony izraelskiej. Wiele osób mówiło o Prezydencie Polski jako o tym, który działa na rzecz przyjaźni polsko-żydowskiej – podkreśla Krzysztof Szczerski w rozmowie z wPolityce.pl. 
1 POPRZEDNIA 567891011  146
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.