przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 15 grudnia 2017

Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w państwowym pogrzebie "Trzech Komandorów”

Planowany na sobotę w Gdyni pogrzeb trzech komandorów Prezydent traktuje jako zadośćuczynienie za popełnioną na nich zbrodnię komunistycznych władz – mówi szef BBN Paweł Soloch. Na przyszły rok BBN planuje sprowadzenie prochów ich zwierzchnika. 
Środa, 13 grudnia 2017

W oknie Pałacu Prezydenckiego zapłonęło światło wolności

Zapalona dziś wieczorem w oknie Pałacu Prezydenckiego, a także w oknach wielu domów, urzędów i instytucji świeca, jest symbolem upamiętniającym ofiary stanu wojennego. 
Środa, 13 grudnia 2017

Apel poległych w 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

Na warszawskiej Starówce, pod tablicą upamiętniającą zabicie Grzegorza Przemyka, odbyło się w nocy z wtorku na środę spotkanie związane z 36. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. W imieniu Prezydenta RP wziął w nim udział minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 13 grudnia 2017

Krzysztof Szczerski: Deklaracja Prezydenta Poroszenki nt. ekshumacji jest bardzo ważna

Deklaracja na temat ekshumacji, która padła ze strony prezydenta Poroszenki jest bardzo ważna - mówi dla portalu wPolityce.pl Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 10 grudnia 2017

W Pałacu Prezydenckim upamiętniono ofiary katastrofy smoleńskiej

Kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej złożył – w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy – Paweł Mucha, Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP. 
Sobota, 9 grudnia 2017

Prezydent o zabitym policjancie: Chylę czoła przed człowiekiem służby

„Jego męstwo pozostanie wzorem dla wszystkich, którzy zabiegają o bezpieczeństwo Rzeczpospolitej” - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Andrzeja Derę podczas uroczystości pogrzebowych zastrzelonego policjanta. 
Piątek, 8 grudnia 2017

100 lat Żeglugi Polskiej

Tablicę upamiętniającą 100. rocznicę powstania stowarzyszenia Żegluga Polska odsłonił w piątek na Rynku Głównym w Krakowie Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. Minister reprezentował Prezydenta Andrzeja Dudę. 
Piątek, 8 grudnia 2017

Kartki świąteczne dla polskich weteranów

W Belwederze odbyła się kolejna edycja projektu „Kartka dla Weterana”. Podczas spotkania, w którym wziął udział minister Adam Kwiatkowski dzieci z warszawskich szkół i dziennikarze przygotowali kartki, które trafią do polskich kombatantów na emigracji. 
1 POPRZEDNIA 567891011  131
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.