przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 12 czerwca 2018

Paweł Mucha: Prezydent podtrzymuje, że przedmiotem referendum będzie nie więcej niż 10 pytań

Wybraliśmy 15 tematów, natomiast prezydent podtrzymuje to, co powiedział pierwotnie, że przedmiotem referendum konsultacyjnego, które według jego propozycji ma się odbyć 10-11 listopada, będzie nie więcej niż 10 pytań - powiedział wiceszef KPRP. 
Niedziela, 10 czerwca 2018

Hołd dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Kwiaty przed tablicą w pałacowej kaplicy, są każdego 10. dnia miesiąca składane osobiście przez Prezydenta RP lub przez jednego z Ministrów w KPRP. 
Sobota, 9 czerwca 2018

Charków. Uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej

W sobotę na Cmentarzu Ofiar Totalitaryzmu w Charkowie odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej. W imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy, hołd pomordowanym złożył Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Minister Wojciech Kolarski. 
Sobota, 9 czerwca 2018

Minister Paweł Mucha na otwarciu wystawy „Adwokaci w Służbie Ojczyźnie”

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha wziął udział w wernisażu wystawy „Adwokaci w Służbie Ojczyźnie”, który odbył się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. 
Sobota, 9 czerwca 2018

Minister Adam Kwiatkowski na 30-leciu Szkoły Sobotniej im. Św. Jana Pawła II w Oslo

Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski wziął udział w obchodach jubileuszu 30-lecia Szkoły Sobotniej im. Św. Jana Pawła II w Oslo. Podczas uroczystości w imieniu Prezydenta wręczył odznaczenie za zasługi w działalności polonijnej oraz przekazał Flagę RP. 
Piątek, 8 czerwca 2018

Szef BBN o „B9”: Wspólne interesy w regionie, wzmocnienie NATO

Państwa regionu mają wspólne interesy wynikające z polityki Rosji; inicjatywa sprzyja całemu Sojuszowi Północnoatlantyckiemu - powiedział Szef BBN Paweł Soloch przed piątkowym spotkaniem w Warszawie przywódców państw Bukaresztańskiej Dziewiątki. 
Środa, 6 czerwca 2018

Min. Szczerski o wizycie Prezydenta Rumunii: Rozmowy przede wszystkim o bezpieczeństwie

- Rozmowy Prezydentów Polski Andrzeja Dudy i Rumunii Klausa Iohannisa będą dotyczyły przede wszystkim polityki bezpieczeństwa w naszym regionie, koordynacji działań przed lipcowym szczytem NATO w Brukseli - zapowiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP. 
Środa, 6 czerwca 2018

Wernisaż wystawy „Szczecińska droga do wolności. Strajki w 1988 roku”

Szef Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska oraz wiceszef KPRP Paweł Mucha wzięli udział w wernisażu wystawy „Szczecińska droga do wolności. Strajki w 1988 roku”. Wystawa upamiętnia 30. rocznicę antykomunistycznych protestów. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  157
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.