przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 14 listopada 2018

Spotkanie ministra Krzysztofa Szczerskiego z Zastępcą Sekretarza Generalnego ONZ

Szef Gabinetu Prezydent RP Krzysztof Szczerski spotkał się z Aminą Jane Mohammed – Zastępcą Sekretarza Generalnego ONZ – aby przedyskutować stan przygotowań przed COP24 
Wtorek, 13 listopada 2018

Min. Szczerski: Polskim obowiązkiem i szansą - rozwijanie globalnej polityki zagranicznej

Polskim obowiązkiem i szansą jest rozwijanie globalnej polityki zagranicznej; cały świat jest dzisiaj partnerem Polski i Polska chce być dla całego świata partnerem - powiedział we wtorek Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Sobota, 10 listopada 2018

Minister Adam Kwiatkowski spotkał się z uczestnikami Forum Młodzieży Polonijnej w Warszawie

W przededniu Narodowego Święta Niepodległości Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski przyjął w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli młodego pokolenia Polonii i Polaków z zagranicy, którzy uczestniczą w dniach 9-12 listopada br. w Forum Młodzieży Polonijnej 
Sobota, 10 listopada 2018

Wspomnienie ofiar katastrofy smoleńskiej

Minister Wojciech Kolarski w pałacowej kaplicy złożył kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. Dziś wieczorem Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w uroczystości odsłonięcia pomnika śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 
Czwartek, 8 listopada 2018

Spotkanie ministra Krzysztofa Szczerskiego z Ambasadorem Republiki Korei

W czwartek Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się z Sung Joo Choi - Ambasadorem Republiki Korei, który niebawem kończy swą misję dyplomatyczną w Polsce. 
Czwartek, 8 listopada 2018

Andrzej Dera: Jedyną naszą identyfikacją powinny być barwy biało-czerwone

- Jedyną naszą identyfikacją powinny być barwy biało-czerwone. W tym dniu dajmy sobie spokój z identyfikacją organizacyjną - mówił na antenie radiowej Jedynki prezydencki minister Andrzej Dera o Święcie Niepodległości i planowanym marszu państwowym. 
Środa, 7 listopada 2018

Minister Dera: Na marsz 11 listopada wszyscy mają zaproszenie

– Decyzja już zapadła, została ogłoszona, że o godzinie 15.00 (w niedzielę) rozpoczyna się marsz, który będzie organizował rząd i na który wszyscy mają zaproszenie – powiedział prezydencki minister Andrzej Dera w TVN24. 
Środa, 7 listopada 2018

Min. Spychalski: Pokażmy, że jesteśmy jedną, biało-czerwoną drużyną

11 listopada zostanie zorganizowany wspólny, biało-czerwony marsz, który będzie miał charakter uroczystości państwowych – oświadczył rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski, podczas konferencji po spotkaniu Prezydenta Dudy z premierem Morawieckim. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  183
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.