przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 23 czerwca 2016

Oświadczenie KPRP w sprawie publikacji portalu Natemat.pl

Portal Natemat.pl opisał sprawę dokumentu, zamieszczonego na Twitterze przez Jana Kunerta, dotyczącego prawa łaski. Poniżej oświadczenie KPRP w tej sprawie. 
Wtorek, 21 czerwca 2016

Rok 1956 w Polsce i na Węgrzech – okolicznościowa lekcja w Belwederze

W Belwederze odbyła się we wtorek ostatnia w tym roku szkolnym okolicznościowa lekcja dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, poświęcona tematyce roku 1956 i wydarzeń, jakie miały miejsce w czerwcu w Poznaniu oraz na jesieni w Budapeszcie. 
Piątek, 10 czerwca 2016

VII Warszawski Piknik Archiwalny

11 czerwca 2016 roku ( sobota), Archiwum Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, po raz szósty, weźmie udział w VII Warszawskim Pikniku Archiwalnym. Impreza ta poświęcona jest uczczeniu święta Międzynarodowego Dnia Archiwów, przypadającego na 9 czerwca. 
Czwartek, 9 czerwca 2016

Debata KPRP „Bezpieczne rozwiązanie problemu kredytów walutowych” 

- Kredyty walutowe były ogromnym impulsem dla gospodarki - ocenili przedstawiciele banków. Reprezentanci kredytobiorców zarzucali bankom przerzucenie na nich całego ryzyka walutowego. UOKiK: Przyszła ustawa ws. frankowiczów musi rozwiązać całość problemu. 
Wtorek, 7 czerwca 2016

Zespół niezależnych ekspertów proponuje rozwiązania ws. kredytów frankowych

Projekt ustawy dotyczący frankowiczów zapewnia bezpieczeństwo zarówno dla kredytobiorców, jak i kredytodawców - powiedział we wtorek na konferencji prasowej prof. Witold Modzelewski, członek zespołu ekspertów, którzy pracowali nad tzw. ustawą frankową. 
Sobota, 4 czerwca 2016

Obraz „Gęsiarka” powrócił do Pałacu Prezydenckiego 

Obraz „Gęsiarka” Romana Kochanowskiego z 1881 roku ponownie znajduje się w Pałacu Prezydenckim. O powrocie skradzionego dzieła poinformował w sobotę dyrektor Biura Prasowego KPRP Marek Magierowski. 
Piątek, 20 maja 2016

Lekcja o barwach i symbolach narodowych w Pałacu Prezydenckim 

Dotycząca barw i symboli narodowych lekcja historii dla licealistów odbyła się w piątek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Flaga państwowa to symbol wspólnoty, patriotyzmu i tożsamości Polaków - napisał Andrzej Duda w liście skierowanym do uczniów. 
Wtorek, 12 kwietnia 2016

Porozumienie pomiędzy Kancelarią Prezydenta a Ruchem Społecznym im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Szefa KPRP Małgorzaty Sadurskiej oraz Prezesa Ruchu Społecznego im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego Marty Kaczyńskiej, podczas którego podpisane porozumienie dotyczące współpracy. 
POPRZEDNIA 1234567  
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.