przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 13 września 2016

W Pałacu Prezydenckim powołano Kapitułę Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył we wtorek akty powołania do Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 
Wtorek, 12 lipca 2016

Nagroda Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego”

We wtorek w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość powołania Kapituły Nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Dla Dobra Wspólnego”. Nominacje wręczyła Szefowa KPRP Małgorzata Sadurska. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Porozumienie pomiędzy KPRP a Krajową Radą Notarialną

Minister Andrzej Dera oraz Prezes Krajowej Rady Notarialnej not. Mariusz Białecki oraz wiceprezes, not. Elżbieta Rączkowska-Martyn podpisali w czwartek porozumienie o współpracy pomiędzy Biurem Interwencyjnej Pomocy Prawnej KPRP a Krajową Radą Notariatu. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Podręczniki dla uczniów polskich szkół na Ukrainie 

Podręczniki, pomoce dydaktyczne, gry i książki trafiły właśnie do uczniów polskich szkół we Lwowie, Łanowicach oraz w Stryju. To efekt akcji zainicjowanej przez Fundację Polonia Polonii z Nowego Jorku i wspartej organizacyjnie przez Kancelarię Prezydenta. 
Poniedziałek, 27 czerwca 2016

Spotkanie Inauguracyjne Zespołu Analiz Systemowych

W Pałacu Prezydenckim odbyło się w poniedziałek inauguracyjne spotkanie Zespołu Analiz Systemowych, podczas którego Szef Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska wręczyła akty powołania w skład Zespołu. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Oświadczenie KPRP w sprawie publikacji portalu Natemat.pl

Portal Natemat.pl opisał sprawę dokumentu, zamieszczonego na Twitterze przez Jana Kunerta, dotyczącego prawa łaski. Poniżej oświadczenie KPRP w tej sprawie. 
Wtorek, 21 czerwca 2016

Rok 1956 w Polsce i na Węgrzech – okolicznościowa lekcja w Belwederze

W Belwederze odbyła się we wtorek ostatnia w tym roku szkolnym okolicznościowa lekcja dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, poświęcona tematyce roku 1956 i wydarzeń, jakie miały miejsce w czerwcu w Poznaniu oraz na jesieni w Budapeszcie. 
Piątek, 10 czerwca 2016

VII Warszawski Piknik Archiwalny

11 czerwca 2016 roku ( sobota), Archiwum Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, po raz szósty, weźmie udział w VII Warszawskim Pikniku Archiwalnym. Impreza ta poświęcona jest uczczeniu święta Międzynarodowego Dnia Archiwów, przypadającego na 9 czerwca. 
1 POPRZEDNIA 2345678  9
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.