przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 22 października 2015

Komunikat Kancelarii Prezydenta RP

W ramach realizacji przedwyborczych zobowiązań prezydenta Andrzeja Dudy, w Kancelarii Prezydenta trwają prace nad rozwiązaniem problemów osób posiadających kredyty mieszkaniowe, w szczególności denominowane i indeksowane do walut innych niż waluta polska. 
Poniedziałek, 12 października 2015

Spotkanie z organizatorami Dożynek Prezydenckich w Spale

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Pary Prezydenckiej z organizatorami spalskiego Święta Plonów. 
Niedziela, 4 października 2015

Koncert młodych pianistów w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku

W niedzielę odbył się kolejny koncert w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku. Zgromadzona na tarasie publiczność wysłuchała koncertu trojga młodych, ale już utytułowanych pianistów, uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bydgoszczy. 
Niedziela, 13 września 2015

Koncert Pawła Wakarecego w Ciechocinku

W niedzielę 13 września br. odbył się kolejny z cyklu letnich koncertów fortepianowych w Ciechocinku. Paweł Wakarecy, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, laureat wielu nagród, wykonał utwory Fryderyka Chopina. 
Piątek, 11 września 2015

Rusza Biuro Interwencyjnej Pomocy Prawnej   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/BB0-2eayVOI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pod koniec września w Kancelarii Prezydenta RP zostanie otwarty punkt Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej, w którym będą przyjmowani interesanci. Zapisy na spotkania odbywać się będą telefonicznie. 
Piątek, 4 września 2015

Komunikat Kancelarii Prezydenta RP

Kancelaria Prezydenta RP informuje, że szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego pan Paweł Soloch weźmie udział w posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego poświęconego bieżącej sytuacji migracyjnej w Europie. 
Niedziela, 30 sierpnia 2015

Spotkanie ze zwolennikami Jednomandatowych Okręgów Wyborczych

W niedzielę, w trakcie Marszu o Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, przedstawiciele Ruchu i Fundacji im. Jamesa Madisona przekazali skierowany do prezydenta Andrzeja Dudy projekt Kodeksu Wyborczego do Sejmu w systemie JOW. 
Niedziela, 30 sierpnia 2015

Koncert prof. Bogdana Czapiewskiego w Dworku Prezydenta RP

W niedzielę w Dworku Prezydenta RP w Ciechocinku odbył się recital fortepianowy prof. Bogdana Czapiewskiego, wykładowcy Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku. 
1 POPRZEDNIA 3456789  9
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.