przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

"Węgiel jest naszym strategicznym surowcem energetycznym"

Górnicy budują pomyślność naszej gospodarki i pomyślność polskiego państwa; wykonują ciężką pracę, wymagającą odwagi i poświęcenia - powiedział prezydent Andrzej Duda w poniedziałek na spotkaniu z górnikami z kopalni Bogdanka.  
1 2 3 4

Aktualności

Poniedziałek, 5 grudnia 2016

"W najbliższym czasie podpiszę ustawę obniżającą wiek emerytalny"

Zasadniczy cel to doprowadzić Polskę do stanu, że Polakom bardziej będzie się opłacało zostać w kraju, niż emigrować w poszukiwaniu lepszych zarobków - powiedział prezydent w Łęcznej. Zapowiedział też, że podpisze ustawę obniżającą wiek emerytalny. 
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

Uroczystości pogrzebowe Henryka Kończykowskiego

Na Starych Powązkach w Warszawie pożegnano w poniedziałek Henryka Kończykowskiego pseudonim „Halicz”, ostatniego żołnierza III plutonu „Felek” 2. kompanii „Rudy” osławionego batalionu „Zośka”. 
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

Wizyta przedszkolaków w Pałacu Prezydenckim

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w poniedziałek z przedszkolakami z Przedszkola Niepublicznego Nr 11 Sióstr Rodziny Maryi w Markach. Dzieci przywitały Panią Prezydentową krakowiakiem i zaprezentowały fragmenty przedstawienia. 
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

Życzenia urodzinowe dla prof. Mikołaja Grabowskiego

W dniu 70. urodzin proszę przyjąć serdeczne życzenia kolejnych sukcesów w pracy artystycznej i dydaktycznej, satysfakcji z Pańskich dokonań współtworzących historię polskiego teatru, oraz wszelkiej pomyślności osobistej - napisał Prezydent RP w liście. 
Niedziela, 4 grudnia 2016

Prezydent o Trybunale Konstytucyjnym i wolności zgromadzeń

Czekam, aż Trybunał Konstytucyjny przyśle do mnie uchwałę Zgromadzenia Ogólnego sędziów TK podjętą zgodnie z obowiązującymi przepisami konstytucji i ustawy, wskazującą kandydatów na prezesa TK - powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda w TVN24. 
Niedziela, 4 grudnia 2016

Życzenia z okazji Święta Górnika

Górnicy są powszechnie szanowani jako ludzie potrafiący tworzyć prawdziwe, silne wspólnoty, ceniący życie rodzinne, znający wartość ciężkiej, uczciwej pracy i strzegący godności pracownika - napisał prezydent Andrzej Duda w liście z okazji Dnia Górnika. 
Sobota, 3 grudnia 2016

Prezydent o Radiu Maryja: Dziękuję za wielkie dzieło wspólnoty

Prezydent Andrzej Duda złożył w sobotę wizytę w Toruniu, gdzie m.in. uczestniczył w uroczystościach z okazji 25. rocznicy powstania Radia Maryja. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.