przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 14 stycznia 2016

Trzecie zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo”

W czwartek odbyło się trzecie zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo” Narodowej Rady Rozwoju poświęcone przygotowaniu plenarnego posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju na temat najważniejszych problemów polskiego rolnictwa i polskiej wsi. 
Piątek, 8 stycznia 2016

Drugie zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo”

W piątek odbyło się drugie spotkanie sekcji „Wieś, rolnictwo ” Narodowej Rady Rozwoju, poświęcone debacie nad wybranymi problemami polskiego rolnictwa. 
Środa, 30 grudnia 2015

Spotkanie Zespołu Koordynacyjnego Narodowej Rady Rozwoju

W środę odbyło się spotkanie Zespołu Koordynacyjnego Narodowej Rady Rozwoju. Należą do niego koordynatorzy sekcji Rady, a przewodniczy mu minister Maciej Łopiński, Sekretarz NRR. 
Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Spotkanie z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

W poniedziałek 21 grudnia br. członkowie sekcji „Polityka społeczna, rodzina” Narodowej Rady Rozwoju spotkali się z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską oraz kierownictwem Ministerstwa. 
Piątek, 27 listopada 2015

„Wdrażanie projektów innowacyjnych w Polsce – wyzwania i bariery” - debata z przedstawicielami NRR

Brak współpracy i przepływu informacji pomiędzy ośrodkami naukowymi i biznesem, złe zarządzanie talentami – to niektóre z problemów, które wymienili uczestnicy debaty PAP „Wdrażanie projektów innowacyjnych w Polsce – wyzwania i bariery”. 
Środa, 25 listopada 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo”

Pierwsze zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo” Narodowej Rady Rozwoju, które odbyło się 25 listopada, poświęcono przygotowaniu debaty Narodowej Rady Rozwoju o najważniejszych problemach polskiego rolnictwa, którą zaplanowano na pierwszy kwartał 2016 roku. 
Piątek, 20 listopada 2015

"Energia stanowi istotny oręż i element szantażu"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vFLgGH0hiQg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Otwierając dyskusję w ramach NRR prezydent przypomniał bliski związek energetyki z kwestiami bezpieczeństwa i suwerenności. - Także z europejskiego punktu widzenia, węgiel jest jednym z tych surowców, które są w stanie suwerenność wzmacniać - podkreślał. 
Wtorek, 10 listopada 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Polityka społeczna, rodzina”

We wtorek odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Polityka społeczna, rodzina” Narodowej Rady Rozwoju. W trakcie spotkania ustalono tryb i harmonogram prac na najbliższe tygodnie. 
1 POPRZEDNIA 2345678  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.