przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 6 kwietnia 2016

Strategiczny dział gospodarki państwowej 

W środę, 6 kwietnia br. w Pałacu Prezydenckim, odbyło się V posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju pod tytułem ”Wieś i rolnictwo. Problemy, zagrożenia, szanse”. 
Wtorek, 5 kwietnia 2016

"Odszedł autorytet, którego będzie nam bardzo brakowało"

Zawsze pielęgnowała dobro wspólne, które było dla Niej fundamentem istnienia wolnej Rzeczypospolitej. Odszedł autorytet, którego będzie nam bardzo brakowało - napisał prezydent na wiadomość o śmierci prof. Zyty Gilowskiej, która była członkiem NRR. 
Poniedziałek, 7 marca 2016

Prof. Gomułka: Mamy diagnozę oraz główne cele polityki gospodarczej

Prof. Stanisław Gomułka ocenił, że w „Planie na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” dobrze zdiagnozowano sytuację społeczno-gospodarczą Polski, brakuje natomiast konkretnych rozwiązań. 
Poniedziałek, 7 marca 2016

Dr Chrzanowski: Plan Morawieckiego może zostać zrealizowany

Plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju to dokument kompletny. Zawiera diagnozę, wizję Polski w perspektywie średniookresowej oraz przegląd proponowanych instrumentów jego realizacji - uważa dr Marek Chrzanowski. 
Poniedziałek, 7 marca 2016

„Dobra zmiana musi przekuć się na poprawę jakości życia Polaków”    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/hRjar_wcV_s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W Pałacu Prezydenckim odbyło się w poniedziałek IV posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju poświęcone „Planowi na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”. - To długofalowa i długoletnia strategia rozwoju kraju pod względem gospodarczym - mówił prezydent. 
Wtorek, 16 lutego 2016

Prezydent powołał nowych członków Narodowej Rady Rozwoju

Prezydent RP Andrzej Duda powołał we wtorek w skład Narodowej Rady Rozwoju dziewięciu nowych członków. 
Wtorek, 16 lutego 2016

„Jako naród mamy z czego być dumni”    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/n3twdHQZf-I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Wszystkie rozsądne państwa, które rozumieją swoje potrzeby, a przede wszystkim które mają poczucie swojej państwowej godności, prowadzą aktywną politykę historyczną – mówił prezydent otwierając we wtorek debatę w ramach Narodowej Rady Rozwoju. 
Czwartek, 14 stycznia 2016

Trzecie zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo”

W czwartek odbyło się trzecie zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo” Narodowej Rady Rozwoju poświęcone przygotowaniu plenarnego posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju na temat najważniejszych problemów polskiego rolnictwa i polskiej wsi. 
1 POPRZEDNIA 2345678  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.