przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Spotkanie z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

W poniedziałek 21 grudnia br. członkowie sekcji „Polityka społeczna, rodzina” Narodowej Rady Rozwoju spotkali się z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską oraz kierownictwem Ministerstwa. 
Piątek, 27 listopada 2015

„Wdrażanie projektów innowacyjnych w Polsce – wyzwania i bariery” - debata z przedstawicielami NRR

Brak współpracy i przepływu informacji pomiędzy ośrodkami naukowymi i biznesem, złe zarządzanie talentami – to niektóre z problemów, które wymienili uczestnicy debaty PAP „Wdrażanie projektów innowacyjnych w Polsce – wyzwania i bariery”. 
Środa, 25 listopada 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo”

Pierwsze zebranie sekcji „Wieś, rolnictwo” Narodowej Rady Rozwoju, które odbyło się 25 listopada, poświęcono przygotowaniu debaty Narodowej Rady Rozwoju o najważniejszych problemach polskiego rolnictwa, którą zaplanowano na pierwszy kwartał 2016 roku. 
Piątek, 20 listopada 2015

"Energia stanowi istotny oręż i element szantażu"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vFLgGH0hiQg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Otwierając dyskusję w ramach NRR prezydent przypomniał bliski związek energetyki z kwestiami bezpieczeństwa i suwerenności. - Także z europejskiego punktu widzenia, węgiel jest jednym z tych surowców, które są w stanie suwerenność wzmacniać - podkreślał. 
Wtorek, 10 listopada 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Polityka społeczna, rodzina”

We wtorek odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Polityka społeczna, rodzina” Narodowej Rady Rozwoju. W trakcie spotkania ustalono tryb i harmonogram prac na najbliższe tygodnie. 
Czwartek, 29 października 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Polityka zagraniczna”

W czwartek odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Polityka zagraniczna” Narodowej Rady Rozwoju. Celem spotkania było ustalenie tematów oraz harmonogramu prac sekcji w nadchodzących tygodniach. 
Piątek, 23 października 2015

Sekcja „Samorząd, polityka spójności” Narodowej Rady Rozwoju spotkała się na pierwszym zebraniu

W piątek odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Samorząd, polityka spójności” Narodowej Rady Rozwoju. Spotkanie poświęcono określeniu zasad działania sekcji oraz przyjęciu wstępnego harmonogramu dalszych działań. 
Piątek, 23 października 2015

Pierwsze zebranie sekcji „Gospodarka, praca, przedsiębiorczość”

23 października odbyło się pierwsze zebranie sekcji „Gospodarka, praca, przedsiębiorczość” Narodowej Rady Rozwoju. W trakcie spotkania ustalono tryb i harmonogram prac na najbliższe tygodnie. 
1 POPRZEDNIA 2345678  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.