przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 7 kwietnia 2016

Seminarium pt.: „Możliwości i zagrożenia dla medycyny klinicznej – status szpitali klinicznych”

W Pałacu Prezydenckim odbyło się wspólne posiedzenie dwóch sekcji Narodowej Rady Rozwoju: Ochrony Zdrowia oraz Nauka i Innowacje. Spotkanie poświęcone było problemowi statusu szpitali klinicznych w aspekcie możliwości i zagrożeń dla medycyny klinicznej. 
Środa, 6 kwietnia 2016

"Rolnictwo powinno znajdować się pod opieką państwa" 

Prezydent Andrzej Duda uważa, że rolnictwo jako ważny dział gospodarki państwowej wymaga wsparcia rządu i prezydenta. – Rolnictwo powinno znajdować się pod opieką państwa – podkreślił prezydent w środę na posiedzeniu Narodowej Rady Rozwoju. 
Środa, 6 kwietnia 2016

Strategiczny dział gospodarki państwowej 

W środę, 6 kwietnia br. w Pałacu Prezydenckim, odbyło się V posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju pod tytułem ”Wieś i rolnictwo. Problemy, zagrożenia, szanse”. 
Wtorek, 5 kwietnia 2016

"Odszedł autorytet, którego będzie nam bardzo brakowało"

Zawsze pielęgnowała dobro wspólne, które było dla Niej fundamentem istnienia wolnej Rzeczypospolitej. Odszedł autorytet, którego będzie nam bardzo brakowało - napisał prezydent na wiadomość o śmierci prof. Zyty Gilowskiej, która była członkiem NRR. 
Poniedziałek, 7 marca 2016

Prof. Gomułka: Mamy diagnozę oraz główne cele polityki gospodarczej

Prof. Stanisław Gomułka ocenił, że w „Planie na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” dobrze zdiagnozowano sytuację społeczno-gospodarczą Polski, brakuje natomiast konkretnych rozwiązań. 
Poniedziałek, 7 marca 2016

Dr Chrzanowski: Plan Morawieckiego może zostać zrealizowany

Plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju to dokument kompletny. Zawiera diagnozę, wizję Polski w perspektywie średniookresowej oraz przegląd proponowanych instrumentów jego realizacji - uważa dr Marek Chrzanowski. 
Poniedziałek, 7 marca 2016

„Dobra zmiana musi przekuć się na poprawę jakości życia Polaków”    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/hRjar_wcV_s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W Pałacu Prezydenckim odbyło się w poniedziałek IV posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju poświęcone „Planowi na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”. - To długofalowa i długoletnia strategia rozwoju kraju pod względem gospodarczym - mówił prezydent. 
Wtorek, 16 lutego 2016

Prezydent powołał nowych członków Narodowej Rady Rozwoju

Prezydent RP Andrzej Duda powołał we wtorek w skład Narodowej Rady Rozwoju dziewięciu nowych członków. 
1 POPRZEDNIA 45678910  10
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.