przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Środa, 14 lutego 2018

Zapraszamy na otwartą debatę regionalną „Wspólnie o Konstytucji” do Białegostoku

Podlaskie to kolejne województwo, w którym odbędzie się spotkanie regionalne pod hasłem „Wspólnie o Konstytucji”. Organizowane jest ono przez Kancelarię Prezydenta RP w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej przed referendum konsultacyjnym.

 

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 19 lutego 2018 roku w Białymstoku, w siedzibie NSZZ „Solidarność” Regionu Podlaskiego, przy ul. Suraskiej 1. Temat wiodący spotkania to: ,,Prawa emerytalne i zabezpieczenie społeczne w świetle Konstytucji RP”. W debacie uczestniczyć będzie Paweł Mucha, Zastępca Szef Kancelarii Prezydenta RP, Pełnomocnik Prezydenta RP ds. referendum dotyczącego projektu nowej Konstytucji.

 

Organizacja otwartych debat o Konstytucji RP to konsekwencja słów Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który podczas uroczystości 3 Maja powiedział: Czas na poważną debatę konstytucyjną przede wszystkim z udziałem polskiego narodu, z udziałem dojrzałego polskiego społeczeństwa. W ślad za tymi słowami Kancelaria Prezydenta RP otwiera się na głos społeczeństwa, który jest kluczowy w procesie tworzenia prawa, zwłaszcza w zakresie ustawy zasadniczej.

 

Zapraszamy serdecznie i liczymy na Państwa aktywny udział.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.