przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 1 grudnia 2017

O wymiarze sprawiedliwości i Konstytucji w Bydgoszczy

„Wymiar sprawiedliwości według Konstytucji – jak usprawnić sądy?” – nad tym problemem zastanawiali się uczestnicy dyskusji, która odbyła się 1 grudnia w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 
Piątek, 1 grudnia 2017

„Wspólnie o Konstytucji” w Bydgoszczy i we Wrocławiu

W piątek w Bydgoszczy oraz w poniedziałek we Wrocławiu odbędą się kolejne spotkania regionalne w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej przed referendum konsultacyjnym. Weźmie w nich udział Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. 
Poniedziałek, 27 listopada 2017

Liczny udział młodych ludzi podczas debaty konsultacyjnej w Olsztynie

Kolejne regionalne spotkanie konsultacyjne przed ogólnokrajowym referendum dotyczącym nowej konstytucji odbyło się w poniedziałek, 27 listopada w murach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uczestniczyła w nim minister Halina Szymańska. 
Piątek, 24 listopada 2017

W Krakowie wspólnie o trójpodziale władzy

Spotkanie w Krakowie, przygotowane we współpracy z Ośrodkiem Myśli Politycznej, które obywało się pod hasłem ,,Trójpodział władzy, wzajemne relacje – kontekst konstytucyjny”, było kolejnym z organizowanych przez KPRP z cyklu ,,Wspólnie o Konstytucji”. 
Środa, 22 listopada 2017

Prezydent: Konstytucja powinna uregulować kwestię emerytur rolniczych

Zreformowana konstytucja powinna uregulować kwestię emerytur rolniczych - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, polska wieś powinna znaleźć także "mocne miejsce" w preambule ustawy zasadniczej. 
Środa, 22 listopada 2017

„Wspólnie o Konstytucji” - porozmawiamy w Krakowie i w Olsztynie

W piątek, 24 listopada – Kraków i w poniedziałek, 27 listopada - Olsztyn, będą kolejnymi stolicami regionów, w których rozmawiać będziemy o Konstytucji RP. 
Sobota, 18 listopada 2017

Minister Mucha: Władza musi być sprawowana efektywnie

Nowa konstytucja mogłaby zostać uchwalona na stulecie Konstytucji marcowej - uważa Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha, który spotkał się w Warszawie z uczestnikami kongresu Klubu Jagiellońskiego. 
Środa, 15 listopada 2017

Min. Mucha: Najważniejszym głosem w debacie o Konstytucji są obywatele

- Inicjatywą pana Prezydenta jest to, by Polacy wypowiedzieli się, co do kierunków zmian Konstytucji - powiedział Minister Paweł Mucha, Pełnomocnik Prezydenta RP ds. referendum dotyczącego projektu nowej Konstytucji. 
1 POPRZEDNIA 2345678  8
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.