| | |
A | A | A
Piątek, 21 października 2016

Pierwsza Dama spotkała się z młodzieżą w Rybniku-Niedobczycach

Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda w piątek spotkała się z młodzieżą w Rybniku-Niedobczycach. Jej wizyta była odpowiedzią na wysłane przez gimnazjalistów listy z zaproszeniem. Żona prezydenta wzięła udział w grze terenowej i poznawała historię dzielnicy. 
Czwartek, 20 października 2016

Jubileusz 65-lecia Polskiego Związku Niewidomych

Prezydent RP wręczył odznaczenia państwowe podczas obchodów Jubileuszu 65-lecia Polskiego Związku Niewidomych pod hasłem „W Służbie Pokoleń”. Powiedział, że niezwykle ważne dla każdego cywilizowanego społeczeństwa jest, „aby wykluczonych nie było”. 
Sobota, 15 października 2016

Agata Kornhauser-Duda w domu rodzinnym Jana Pawła II

Pierwsza Dama zwiedziła Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach – najstarsze muzeum upamiętniające życie papieża i jego związki z ojczyzną. 
Sobota, 15 października 2016

Pierwsza Dama na obchodach 150-lecia LO w Wadowicach

W sobotę Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w obchodach 150-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity w Wadowicach. W czasie uroczystości odczytała list Prezydenta RP. 
Sobota, 15 października 2016

List Prezydenta RP z okazji obchodów 150-lecia I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach

Uczniowie, absolwenci i nauczyciele Państwa placówki, która od początku przywiązywała dużą wagę do wychowania obywatelskiego młodzieży, dali niejednokrotnie piękne świadectwa patriotyzmu - napisał Prezydent RP. List przeczytała Pierwsza Dama. 
Sobota, 15 października 2016

List Pierwszej Damy z okazji jubileusz 100-lecia istnienia LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach

Głęboko wierzę w to, że Szkoła będzie kontynuowała swoją misję kształtowania nowych pokoleń młodzieży w umiłowaniu Małej i Dużej Ojczyzny, w poszanowaniu polskich tradycji i patriotyzmu - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
1 POPRZEDNIA 122123124125126127128  186
Poleć znajomemu