| | |
A | A | A
Wtorek, 11 października 2016

Spotkanie podsumowujące Dożynki Prezydenckie w Spale

Jeżeli mówimy o polskiej tradycji, jeżeli mówimy o wartościach, o tym, że powinniśmy polskie państwo na wartościach budować, to nie mam żadnych wątpliwości, że ona tkwią właśnie w tych, którzy są najbliżej polskiej ziemi - powiedział Prezydent RP. 
Wtorek, 11 października 2016

Pomoc dla Polaków z okolic Winnicy i Żytomierza na Ukrainie 

6 października z Warszawy do Winnicy i Żytomierza na Ukrainie wyruszył transport z pomocą dla Polaków i osób polskiego pochodzenia. Tym razem oprócz darczyńców z Polski do akcji przyłączyli się Polacy mieszkający w Danii. 
Sobota, 8 października 2016

„Pragniemy, aby skauci z całego świata przybyli na Jamboree do Gdańska” 

Organizacja Jamboree to wielki zaszczyt i honor. Bardzo byśmy chcieli, aby w 2023 roku wyróżnienie to przypadło Polsce, gdzie idea skautingu jest znana i rozwijana już od ponad stu lat – mówi Prezydent RP z Małżonką w specjalnym wystąpieniu. 
Piątek, 7 października 2016

Spotkanie Pierwszej Damy z Anną Lewandowską

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w piątek z Anną Lewandowską, która niedawno została wybrana na stanowisko prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska. 
Czwartek, 6 października 2016

Pierwsza Dama na przedpremierowym pokazie filmu „Chce mi się żyć”

Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w przedpremierowym pokazie filmu dokumentalnego pt. „Chce mi się żyć”, który inauguruje kampanię społeczną „Wykorzystaj czas na życie” Fundacji „Żyjmy Zdrowo”. 
Środa, 5 października 2016

Prezydent podziękował olimpijczykom i paraolimpijczykom za sukcesy

Prezydent podziękował i pogratulował olimpijczykom i paraolimpijczykom za sukcesy na tegorocznych igrzyskach w Rio de Janeiro. Wyróżnił także srebrne medalistki Olimpiady Szachowej w Baku. 
1 POPRZEDNIA 124125126127128129130  186
Poleć znajomemu