| | |
A | A | A
Wtorek, 7 czerwca 2016

Laureaci konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” z wizytą u Pierwszej Damy

  |   Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Belwederze z Laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa. Pierwsza Dama pogratulowała zwycięzcom wyłonionym w trzech etapach konkursu w kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja.

 

Celem konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” jest popularyzacja wśród dzieci, młodzieży i nauczycieli tematyki pierwszej pomocy i edukacji dla bezpieczeństwa, a także poprawa bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży poprzez upowszechnienie i pogłębianie wiedzy o bezpieczeństwie oraz przez doskonalenie umiejętności pierwszej pomocy i właściwych zachowań wobec zagrożeń. Tegoroczna 12. edycja konkursu odbyła się pod honorowym patronatem Pierwszej Damy.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31