| | |
A | A | A
Wtorek, 7 czerwca 2016

Laureaci konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” z wizytą u Pierwszej Damy

  |   Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Spotkanie z laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Belwederze z Laureatami konkursu dla dzieci i młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć” organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Nysa. Pierwsza Dama pogratulowała zwycięzcom wyłonionym w trzech etapach konkursu w kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja.

 

Celem konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” jest popularyzacja wśród dzieci, młodzieży i nauczycieli tematyki pierwszej pomocy i edukacji dla bezpieczeństwa, a także poprawa bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży poprzez upowszechnienie i pogłębianie wiedzy o bezpieczeństwie oraz przez doskonalenie umiejętności pierwszej pomocy i właściwych zachowań wobec zagrożeń. Tegoroczna 12. edycja konkursu odbyła się pod honorowym patronatem Pierwszej Damy.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31