| | |
A | A | A
Wtorek, 7 czerwca 2016

Pierwsza Dama podczas finału XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

  |   Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu w Rembertowie (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła maluchy w Przedszkolu nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie. Dzieci powitały Pierwszą Damę śpiewem i tańcami oraz zachęciły do grania na tamburynie.

Zobacz także: Spotkanie w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Pani Prezydentowa zawitała do warszawskiego przedszkola, by wziąć udział w finale XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Najmłodsi wysłuchali wierszy Juliana Tuwima, które czytała im Pierwsza Dama a starsze dzieci poznały kolejną część książki „Maleńkie Królestwo Królewny Aurelki”.

 

Pani Prezydentowa zachęcała przedszkolaki, by razem z rodzicami jak najczęściej sięgali po książki. Wspólnie z Pierwszą Damą maluchy chętnie recytowały znane wiersze i rymowanki. Na zakończenie wizyty w przedszkolu Agata Kornhauser-Duda spotkała się z nauczycielami oraz zobaczyła gabinet logopedyczny i salę integracji sensorycznej.

 

Zobacz także: Pierwsza Dama uczestniczyła w Maratonie Czytania Przedszkole nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie jest placówką z dziesięcioma oddziałami, do której uczęszcza 232 dzieci w wieku od 3-6 lat, w tym maluchy z niepełnosprawnością.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31