| | |
A | A | A
Środa, 15 czerwca 2016

Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance spotkali się z Parą Prezydencką

  |   Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Wychowankowie z Ośrodka w Cholewiance w Pałacu Prezydenckim (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

W środę do Pałacu Prezydenckiego przyjechali wychowankowie i wychowawcy z Młodzieżowego Ośrodka Terapii i Readaptacji „Powrót z U” w Cholewiance koło Kazimierza Dolnego. Młodzież, którą w kwietniu odwiedziła Pierwsza Dama, tym razem spotkała się z Parą Prezydencką w Warszawie. Goście mieli okazję porozmawiać chwilę z Prezydentem Andrzejem Dudą, następnie Pierwsza Dama zaprosiła ich do Ogrodów i pokazała oranżerię znajdująca się w pobliżu Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zobacz także: Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U”

 

Spotkanie było okazją do rozmowy o wydarzeniach w Pałacu Prezydenckim, w których udział bierze Para Prezydencka. Małżonka Prezydenta RP opowiedziała młodzieży o tym, jak przebiegają wizyty zagranicznych gości i gdzie w najbliższym odbędzie się oficjalna wizyta Pary Prezydenckiej.

 

Pierwsza Dama pytała uczniów, jak zapowiadają się wyniki na ich świadectwach, i jak  planują spędzić wakacje. Jak się okazało, w Cholewiance nie zabraknie biało-czerwonych pasków, a swoje plany na wakacje uczniowie przekazali Pierwszej Damie w tajemnicy.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31