| | |
A | A | A
Wtorek, 10 stycznia 2017

Przewodnicy i wolontariusze Muzeum Powstania Warszawskiego z wizytą w Pałacu Prezydenckim

  |   Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP) Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii. (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z przewodnikami i wolontariuszami Muzeum Powstania Warszawskiego, którzy we wtorek zwiedzali Pałac Prezydencki. Pierwsza Dama złożyła gościom życzenia noworoczne oraz podziękowała za pracę, ich zaangażowanie i wkład w propagowanie polskiej historii.

 

Wolontariat w MPW ma charakter międzypokoleniowy. W grupie reprezentującej wolontariuszy była zarówno młodzież szkolna jak i najstarsza stażem Michalina Żebrowska, która angażowała się również w powstawanie warszawskiego muzeum.

 

Zobacz także: Nominacje do Nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Dla Dobra Wspólnego” Zespół Wolontariuszy Muzeum Powstania Warszawskiego był nominowany do Nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Dla Dobra Wspólnego” w 2016 roku.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31