| | |
A | A | A
Czwartek, 9 lutego 2017

Rozśpiewana wizyta w Pałacu Prezydenckim

  |   Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej. Piątoklasiści z Bemowa po zwiedzeniu Pałacu Prezydenckiego spotkali się z Pierwszą Damą w Sali Obrazowej.
Uczniowie klasy V ze Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie zwiedzili w czwartek Pałac Prezydencki i spotkali się w Sali Obrazowej z Panią Prezydentową.
 
Priorytetem szkoły jest promowanie edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę, a młodzi ludzie od najmłodszych lat objęci są edukacją teatralną i muzyczną. Klasa była laureatem II Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Zapytaj o Polskę”. Poproszeni przez Pierwszą Damę zaśpiewali dla niej kilka piosenek. Uczniowie są również zaangażowani w aktywności sportowe i osiągają wysokie wyniki w zawodach, czym się pochwalili. Ciekawiło ich, jakie wrażenie zrobiła na Pani Prezydentowej siedziba głowy państwa podczas jej pierwszej wizyty oraz jak się jej mieszka w Pałacu.
Na zakończenie wizyty piątoklasiści wręczyli Pani Prezydentowej własnoręcznie wykonany bukiet biało-czerwonych kwiatów i szkic Pałacu Prezydenckiego.

 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31