| | |
A | A | A
Piątek, 10 marca 2017

Małżonka Prezydenta odwiedziła podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych

fot.
  |   Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi.

Podczas piątkowego pobytu w Łodzi Pani Prezydentowa spotkała się z podopiecznymi Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych i Fundacji Del Cielo.

Fundacja we współpracy z Towarzystwem otworzyła w 2016 roku Ośrodek Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych prowadzony w oparciu o restaurację. Ośrodek jest ostatnim krokiem w procesie aktywizacji zawodowej w warunkach chronionych, przygotowującym osoby niepełnosprawne do samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy. Pani Prezydentowa spotkała się z zatrudnionymi tam na różnych stanowiskach pracownikami.


Zobacz także: Pani Prezydentowa przyjęła delegację Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych z Łodzi Pierwsza Dama odwiedziła również pobliski Środowiskowy Dom Samopomocy. Zwiedziła sale dziennego ośrodka, w których odbywają się terapie zajęciowe i niejednokrotnie odkrywane są talenty artystyczne podopiecznych.

Na zakończenie swojej wizyty Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w grupowym spotkaniu z podopiecznymi ośrodka, którzy mieli okazję zadać jej kilka pytań i opowiedzieć o swojej terapii.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31