| | |
A | A | A
Piątek, 10 marca 2017

Małżonka Prezydenta odwiedziła podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych

  |   Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi. Pierwsza Dama odwiedziła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łodzi.

Podczas piątkowego pobytu w Łodzi Pani Prezydentowa spotkała się z podopiecznymi Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych i Fundacji Del Cielo.

Fundacja we współpracy z Towarzystwem otworzyła w 2016 roku Ośrodek Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych prowadzony w oparciu o restaurację. Ośrodek jest ostatnim krokiem w procesie aktywizacji zawodowej w warunkach chronionych, przygotowującym osoby niepełnosprawne do samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy. Pani Prezydentowa spotkała się z zatrudnionymi tam na różnych stanowiskach pracownikami.


Zobacz także: Pani Prezydentowa przyjęła delegację Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych z Łodzi Pierwsza Dama odwiedziła również pobliski Środowiskowy Dom Samopomocy. Zwiedziła sale dziennego ośrodka, w których odbywają się terapie zajęciowe i niejednokrotnie odkrywane są talenty artystyczne podopiecznych.

Na zakończenie swojej wizyty Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w grupowym spotkaniu z podopiecznymi ośrodka, którzy mieli okazję zadać jej kilka pytań i opowiedzieć o swojej terapii.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31