| | |
A | A | A
Piątek, 7 kwietnia 2017

„Czas na miłość”, czyli życie podopiecznych fundacji Alma Spei

  |   Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei.

Pierwsza Dama obejrzała w piątek na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Zdjęcia dwojga krakowskich fotografów − Beaty Frysztackiej i Jacka Tarana − ukazują życie podopiecznych fundacji.

 

Zobacz także: Wizyta w Hospicjum dla Dzieci Alma Spei Celem wystawy jest szerzenie idei hospicyjnej i propagowanie wolontariatu młodzieżowego oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu bliskich nieuleczalnie chorych dzieci.

 

- Zatrzymane w kadrze tak zwyczajne, a zarazem niezwykle wzruszające chwile pozwalają nam lepiej zrozumieć znaczenie i głębię słowa miłość - napisała w księdze pamiątkowej Agata Kornhauser-Duda.

 

Zobacz także: Podopieczna fundacji „Alma Spei” z wizytą w Pałacu Pani Prezydentowa ze Świętym Mikołajem odwiedziła Natalkę Hospicjum dla Dzieci Alma Spei od 2008 roku zapewnia wszechstronną, specjalistyczną, domową pomoc medyczną nieuleczalnie chorym dzieciom z województwa małopolskiego. Obecnie pod opieką organizacji jest ok. 40 dzieci.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30