| | |
A | A | A
Piątek, 7 kwietnia 2017

„Czas na miłość”, czyli życie podopiecznych fundacji Alma Spei

fot.
  |   Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Pierwsza Dama obejrzała na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei.

Pierwsza Dama obejrzała w piątek na krakowskich Plantach wystawę „Czas na miłość” zorganizowaną przez Fundację Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Zdjęcia dwojga krakowskich fotografów − Beaty Frysztackiej i Jacka Tarana − ukazują życie podopiecznych fundacji.

 

Zobacz także: Wizyta w Hospicjum dla Dzieci Alma Spei Celem wystawy jest szerzenie idei hospicyjnej i propagowanie wolontariatu młodzieżowego oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu bliskich nieuleczalnie chorych dzieci.

 

- Zatrzymane w kadrze tak zwyczajne, a zarazem niezwykle wzruszające chwile pozwalają nam lepiej zrozumieć znaczenie i głębię słowa miłość - napisała w księdze pamiątkowej Agata Kornhauser-Duda.

 

Zobacz także: Podopieczna fundacji „Alma Spei” z wizytą w Pałacu Pani Prezydentowa ze Świętym Mikołajem odwiedziła Natalkę Hospicjum dla Dzieci Alma Spei od 2008 roku zapewnia wszechstronną, specjalistyczną, domową pomoc medyczną nieuleczalnie chorym dzieciom z województwa małopolskiego. Obecnie pod opieką organizacji jest ok. 40 dzieci.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31