| | |
A | A | A
Piątek, 19 maja 2017

Muzyczne popołudnie w Belwederze

  |   Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Pierwsze Damy Polski i Niemiec po śniadaniu wydanym przez Agatę Kornhauser-Dudę na cześć Elke Büdenbender wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Z. Brzewskiego w Warszawie.


Panie Prezydentowe wysłuchały utworów Jana Sebastana Bacha, Marka Summera oraz Georga Friedricha Haendela i Johana Halvorsena na wiolonczelę i skrzypce.


Zobacz także: Pierwsza Dama na koncercie „Młodzi Wirtuozi na Zamku Królewskim” Wystąpiło trzech wiolonczelistów: Borys Piszczatowski, Wojciech Bafeltowski i Emil Olejnik oraz skrzypaczka Emilia Jarocka.

Młodzi muzycy uczęszczają na dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego prowadzone przez Agatę Kornhauser-Dudę.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31