| | |
A | A | A
Piątek, 19 maja 2017

Muzyczne popołudnie w Belwederze

  |   Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci Pierwsze Damy Polski i Niemiec wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Pierwsze Damy Polski i Niemiec po śniadaniu wydanym przez Agatę Kornhauser-Dudę na cześć Elke Büdenbender wysłuchały w Belwederze recitalu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Z. Brzewskiego w Warszawie.


Panie Prezydentowe wysłuchały utworów Jana Sebastana Bacha, Marka Summera oraz Georga Friedricha Haendela i Johana Halvorsena na wiolonczelę i skrzypce.


Zobacz także: Pierwsza Dama na koncercie „Młodzi Wirtuozi na Zamku Królewskim” Wystąpiło trzech wiolonczelistów: Borys Piszczatowski, Wojciech Bafeltowski i Emil Olejnik oraz skrzypaczka Emilia Jarocka.

Młodzi muzycy uczęszczają na dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego prowadzone przez Agatę Kornhauser-Dudę.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31