| | |
A | A | A
Środa, 21 czerwca 2017

Pierwsza Dama odwiedziła obozowiczów Onko-Survivalu

  |   Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Uczestnicy Onko-Survivalu pokazali Pani Prezydentowej zbudowane własnoręcznie obozowisko Uczestnicy Onko-Survivalu pokazali Pani Prezydentowej zbudowane własnoręcznie obozowisko Uczestnicy Onko-Survivalu pokazali Pani Prezydentowej zbudowane własnoręcznie obozowisko Uczestnicy Onko-Survivalu pokazali Pani Prezydentowej zbudowane własnoręcznie obozowisko Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury Spotkanie Agaty Kornhauser-Dudy z uczestnikami Onko-Survivalu przy ognisku na łonie natury

Pani Prezydentowa spotkała się z uczestnikami Onko-Survivalu w Lasach Januszewskich. Obóz zorganizowany został po raz drugi przez Fundację Spełnionych Marzeń oraz Fundację PoCANCERowani dla osób w wieku od 17 do 24 lat po przebytych chorobach onkologicznych.


Wydarzenie jest dla nich nie tylko niesamowitą przygodą, ale także doskonałą okazją do zmierzenia się z własnymi słabościami i lękami. Uczestnicy spędzają kilka dni w głębokim lesie obcując z naturą bez dostępu do bieżącej wody, elektryczności, czy telefonów. Dla uczestników survivalu to także możliwość integracji, współpracy i wzajemnego wsparcia.


Grupa pokazała Pani Prezydentowej zbudowane własnoręcznie obozowisko z miejscami noclegowymi i zaimprowizowanym prysznicem. Pierwsza Dama spędziła z obozowiczami czas przy ognisku rozmawiając i wspólnie piekąc kiełbaski.


Zobacz także: Bajkoterapia na dziecięcym oddziale onkologicznym z udziałem Pani Prezydentowej Fundacja Spełnionych Marzeń powstała w sierpniu 2002 r. z potrzeby niesienia pomocy i osobistych przeżyć założycieli organizacji.

 

Głównym celem Fundacji jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin.

 

Fundacja PoCANCERowani powstała pod skrzydłami Fundacji Spełnionych Marzeń z myślą o możliwości podtrzymania kontaktu z grupą podopiecznych, którzy osiągnęli pełnoletność, ale nadal potrzebują wsparcia.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31