| | |
A | A | A
Piątek, 30 czerwca 2017

Spotkanie Pierwszej Damy z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach

  |   Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach w Pałacu Prezydenckim Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Pierwsza Dama z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach w Pałacu Prezydenckim

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Sali Obrazowej i w Ogrodzie Zimowym z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kielcach. Grupa zwiedziła wcześniej Pałac Prezydencki.


Pani Prezydentowa opowiedziała gościom o ceremoniach i zwyczajach związanych z przyjmowaniem zagranicznych delegacji.

Wspomniała również o programie odrębnym, który realizuje wraz z współmałżonkami głów państw podczas ich wizyt w Polsce.

Pierwsza Dama stara się zapoznawać swoich gości z polską kulturą prezentując im czołowe muzea i wystawy.


Zobacz także: Pierwsze Damy Polski i Ukrainy wręczyły nagrody "Człowiek bez barier 2016" Pierwsze Damy Polski i Niemiec wręczyły dyplomy językowe Stara się również przybliżać swoją działalność i zaprasza do uczestnictwa w okolicznościowych uroczystościach.


Środowiskowy Dom Samopomocy Typu B w Kielcach opiekuje się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Podopieczni uczeni są na co dzień samodzielnego funkcjonowania w życiu codziennym, a także zaszczepiane są w nich pasje i rozwijane umiejętności.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31