| | |
A | A | A
Niedziela, 3 grudnia 2017

Małżonka Prezydenta RP wspiera Choinki Jedynki

  |   Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki

Agata Kornhauser-Duda była gościem Polskiego Radia, gdzie po raz trzeci uczestniczyła w akcji Choinki Jedynki. - Przychodzę tu z prawdziwej potrzeby serca i chęci wsparcia podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko” oraz Fundacji im. Brata Alberta - powiedziała Pierwsza Dama, honorowa patronka wydarzenia. Cały dochód z licytacji prac wykonanych przez Przyjaciół radiowej Jedynki zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

 

Zobacz także: Pierwsza Dama: Te święta nas łączą i wyzwalają wiele dobra - Przychodzę tu z sercem na dłoni, także w sensie dosłownym, ponieważ przyniosłam na aukcję dar w formie serca - przyznała Pierwsza Dama opowiadając o przygotowanej przez siebie ozdobie choinkowej. Ośnieżony, świątecznie udekorowany dom w zimowym krajobrazie, Pierwsza Dama wykonała metodą decoupage’u. Na odwrocie umieściła życzenia dla osoby, która wylicytuje przedmiot. - Nasz skromny gest może tak wiele znaczyć i może sprawić, że magia świąt, które nas łączą i wyzwalają wiele dobra, obejmie wszystkich bez wyjątku - przekonywała Pierwsza Dama.  Agata Kornhauser-Duda, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowała jeszcze jeden dar. Duża bombka, przedstawiająca świątecznie ozdobioną choinkę, również trafi na aukcję, którą wspierają znani profesorowie, aktorzy, muzycy, plakaciści i dziennikarze.

 

- Mam szczerą nadzieję, że przygotowane przeze mnie prezenty umilą Państwu święta i będą ciekawym uzupełnieniem ozdób, które Państwo przygotowali w swoich domach - zaznaczyła Małżonka Prezydenta RP. Podziękowała Przyjaciołom radiowej Jedynki za wsparcie wydarzenia oraz poprosiła słuchaczy o zaangażowanie się w akcję Choinki Jedynki. - Uważam, że nie ma nic cenniejszego, niż prosty, bezinteresowny odruch pomocy bliźniemu. Bądźmy w te święta razem mimo wszystko - podsumowała Agata Kornhauser-Duda.

 

Prace Przyjaciół Radiowej Jedynki będzie można kupić podczas aukcji organizowanych w dniach 4-8 grudnia na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia. Wielki finał akcji odbędzie się w sobotę 9 grudnia. (KS)

 

 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31