| | |
A | A | A
Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy"

  |   Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" Spotkanie Małżonki Prezydenta z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy"

Pierwsza Dama spotkała się  z podopiecznymi Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" oraz ich rodzinami.  W październiku br. dzieci gościły Małżonkę Prezydenta w swojej placówce w gminie Nadarzyn, gdzie zaprosiły ją do udziału w warsztatach plastycznych. Dzisiaj to Pałac Prezydencki stał się przestrzenią do nauki, zabaw i rozmów. Goście Pani Prezydentowej zwiedzili siedzibę głowy państwa, a mali podopieczni fundacji z radością skorzystali z okazji do gry w berka w Sali Obrazowej.

 

Zobacz także: Wizyta Pierwszej Damy w Stowarzyszeniu „Szlakiem Tęczy” Agata Kornhauser-Duda dowiedziała się, jakie prezenty znalezione pod choinką sprawiłyby dzieciom najwięcej radości i na które wigilijne potrawy warto czekać cały rok. Małżonka Prezydenta życzyła wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji planów i marzeń w nowym roku.

 

Główną misją Stowarzyszenia "Szlakiem Tęczy" jest wyrównywanie szans społecznych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz wszechstronne wsparcie ich najbliższych. (KS)

 

 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31