| | |
A | A | A
Piątek, 12 stycznia 2018

Pracownicy i wolontariusze unikalnej klubokawiarni u Pierwszej Damy

  |   Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne. Pierwsza Dama spotkała się z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, która zatrudnia osoby niepełnosprawne.

Pierwsza Dama spotkała się w piątek z pracownikami i wolontariuszami warszawskiej klubokawiarni „Życie jest fajne”, którą odwiedziła w ubiegłym roku.

 

Lokal powstał z inicjatywy Fundacji Ergo Sum i zatrudnia osoby z dysfunkcjami zapewniając warunki do aktywności społecznej, zawodowej i kulturalnej chorym na autyzm i ich opiekunom. „Życie jest fajne” oferuje usługi gastronomiczne, ale przede wszystkim jest platformą debat, wystaw, warsztatów i innych wydarzeń przebiegających w atmosferze ułatwiającej niepełnosprawnym funkcjonowanie w społeczeństwie.

 

- Cieszy mnie, jeśli coś dobrego da się zrobić - przyznała Pierwsza Dama podczas rozmowy o wsparciu, jakiego udziela inicjatywom zwiększającym kompetencje społeczne i rozwój osób z niepełnosprawnościami czy działaniom na rzecz ochrony zdrowia.

 

Zobacz także: Wyjątkowa terapia integracyjna Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim rozmawiano również o nowych projektach kulturalnych i społecznych, jakie powstaną w klubokawiarni, a także o indywidualnych sukcesach członków personelu. Pierwsza Dama pogratulowała jednemu z nich niedawno obronionego dyplomu i obiecała trzymać kciuki za pozostałe edukacyjne i zawodowe plany swoich gości. Zachęcała także do włączenia się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, które świętować będziemy przez cały 2018 rok. (KS)

 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31