| | |
A | A | A
Środa, 18 kwietnia 2018

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim uczniów z Kałuszyna

  |   Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie Pierwsza Dama spotkała się z uczniami początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie

Pierwsza Dama spotkała się z dziećmi z Kałuszyna. Uczniowie początkowych klas Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa zwiedzili Pałac Prezydencki, a następnie rozmawiali z Agatą Kornhauser-Dudą o swoich wrażeniach z wycieczki. Dzieci ciekawiło gdzie pracuje Pan Prezydent, ile pokoi ma siedziba głowy państwa oraz czy do Pałacu Prezydenckiego często przyjeżdżają goście.

 

Maluchy pochwaliły się znajomością wierszy, których nauczyły się w szkolnej grupie teatralnej „Skrzacik” i bardzo ucieszyły się na wiadomość, że Pierwsza Dama będąc w ich wieku również występowała w spektaklach. Uczniowie zadawali Pierwszej Damie pytania o jej ulubione bajki i książki z dzieciństwa oraz o najprzyjemniejsze zabawy z czasów szkolnych. -  Od dziecka chciałam zostać nauczycielką i spełniłam swoje marzenie - przyznała Pierwsza Dama, opowiadając o zabawie w szkołę.

 

Zobacz także: Pierwsza Dama lektorem dyktanda z języka niemieckiego Na pamiątkę wizyty w Pałacu Prezydenckim uczniowie podarowali Pierwszej Damie album z pracami plastycznymi przygotowanymi specjalnie na tę okazję.

 

W lutym ubiegłego roku Agata Kornhauser-Duda w placówce w Kałuszynie pełniła funkcję lektora podczas V Regionalnego Dyktanda Języka Niemieckiego. (KS)

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31