| | |
A | A | A
Czwartek, 19 kwietnia 2018

Pierwsza Dama u podopiecznych Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej

  |   Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna - mówiła Pierwsza Dama podczas oficjalnych obchodów jubileuszu 40-lecia istnienia placówki - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna - mówiła Pierwsza Dama podczas oficjalnych obchodów jubileuszu 40-lecia istnienia placówki - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna - mówiła Pierwsza Dama podczas oficjalnych obchodów jubileuszu 40-lecia istnienia placówki - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna - mówiła Pierwsza Dama podczas oficjalnych obchodów jubileuszu 40-lecia istnienia placówki - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna - mówiła Pierwsza Dama podczas oficjalnych obchodów jubileuszu 40-lecia istnienia placówki - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna - mówiła Pierwsza Dama podczas oficjalnych obchodów jubileuszu 40-lecia istnienia placówki - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna - mówiła Pierwsza Dama podczas oficjalnych obchodów jubileuszu 40-lecia istnienia placówki

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z podopiecznymi Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej, gdzie wzięła udział w jubileuszu 40-lecia istnienia placówki. Pierwsza Dama wyraziła radość z możliwości ponownego spotkania z młodzieżą, którą miała okazję gościć w ubiegłym roku w Pałacu Prezydenckim.

 

Podopieczni oprowadzili Pierwszą Damę po ośrodku pokazując swój Dom i opowiadając o codziennym życiu, pasjach, nadziejach i celach. - Wasza otwartość i szczerość pozwalają mi powiedzieć, że atmosfera w Domu jest dobra i serdeczna. Niektórzy z Was przyznali, że również po ukończeniu osiemnastego roku życia będą chcieli tu zostać: to jest najlepsza rekomendacja - mówiła Małżonka Prezydenta podczas oficjalnych obchodów jubileuszu. - Życzę Wam, byście po opuszczeniu Domu mieli udane dorosłe życie, byście mogli spełniać swoje plany i marzenia - uzupełniła.

 

Małżonka Prezydenta, zwracając się do opiekunów i wychowawców zapewniła, że szczerze docenia wysiłki pedagogów, by ich wychowankowie pogłębiali swoją wiedzę, odkrywali zainteresowania i predyspozycje, ale też odczuwali na co dzień rodzinne ciepło i bezpieczeństwo. - Państwa placówka jest szczególna - otacza opieką dzieci i młodzież, której w życiu jest trudniej niż rówieśnikom. Ci młodzi ludzie borykają się z osobistymi problemami, ale też uczą się reguł życia we wspólnocie i społeczeństwie - zaznaczyła Pierwsza Dama życząc wielu kolejnych sukcesów w misji edukacyjno-wychowawczej.

Jedna z byłych wychowanek zwróciła się do opiekunów z Domu Dziecka: Wasza praca tu pozwala pozostawić cząstkę siebie w każdym z nas. Dziękuję, że pomogliście mi stworzyć siebie taką, jaką jestem.

 

Organem sprawującym pieczę nad Domem Dziecka jest Centrum Administracyjne do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bełchatowie, któremu podlega również Ośrodek Interwencyjno- Socjalizacyjny w Bełchatowie. Pierwsza Dama spotkała się z dziećmi i młodzieżą obu placówek, którym towarzyszyli opiekunowie i pracownicy. (KS)

 

 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31