| | |
A | A | A
Czwartek, 10 maja 2018

Krakowscy licealiści u Pierwszej Damy

  |   Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego.

 

Wizyta krakowskich uczniów przypadła w dniu, w którym Pierwsza Dama RP oraz Małżonka Prezydenta Czech odwiedziły Muzeum Katyńskie. Pierwsza Dama opowiedziała młodzieży o porannej ceremonii oficjalnego powitania Prezydenta Republiki Czeskiej Miloša Zemana z Małżonką, późniejszym spotkaniu Par Prezydenckich w Sali Białej i programie odrębnym Pierwszych Dam.

 

Agata Kornhauser-Duda pokazała swoim gościom niektóre pałacowe pomieszczenia, w tym prezydencką bibliotekę i Ogród Zimowy. Niespodziewaną atrakcją wycieczki było krótkie spotkanie z Prezydentem RP- absolwentem II LO w Krakowie.

 

Zobacz także: Pierwsza Dama na podsumowaniu Tygodnia Kultury w II LO w Krakowie Agata Kornhauser-Duda w 2016 roku skorzystała z zaproszenia licealistów do krakowskiej placówki. Młodzież wzięła wówczas udział w wykładzie Dyrektor Protokołu Dyplomatycznego w MSZ, natomiast Agata Kornhauser-Duda podzieliła się z uczniami własnymi doświadczeniami z wizyt zagranicznych Pary Prezydenckiej oraz zwyczajach podczas przyjmowania w Polsce przywódców obcych państw. (KS)

 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31