| | |
A | A | A
Piątek, 11 maja 2018

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z warszawskimi pierwszoklasistami

  |   W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego

W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego.

 

Pierwsza Dama spotkała się z dziećmi w Sali Chorągwianej, którą zdobią repliki polskich chorągwi z różnych okresów historycznych. Przy kopii Konstytucji 3 Maja Małżonka Prezydenta rozmawiała z maluchami o Dniu Flagi RP oraz o przypadającym również 2 maja Dniu Polonii i Polaków za Granicą. Uczniowie wyrecytowali wierszyk o dumie z polskości oraz pochwalili się wiedzą nt. obchodzonego w tym roku jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Zobacz także: Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą [PL/ENG] Następnie mali goście opowiedzieli Pierwszej Damie o wrażeniach ze zwiedzania pałacowych pomieszczeń, przyznając że Sala Kolumnowa, jest znacznie ładniejsza, niż w telewizji.  Na zakończenie spotkania uczniowie podzielili się z Małżonką Prezydenta opowieściami o najchętniej czytanych bajkach i książkach oraz wakacyjnych planach. (KS)

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31