| | |
A | A | A
Piątek, 11 maja 2018

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z warszawskimi pierwszoklasistami

  |   W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego

W piątek Pałac Prezydencki odwiedzili pierwszoklasiści z warszawskiej Szkoły Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego.

 

Pierwsza Dama spotkała się z dziećmi w Sali Chorągwianej, którą zdobią repliki polskich chorągwi z różnych okresów historycznych. Przy kopii Konstytucji 3 Maja Małżonka Prezydenta rozmawiała z maluchami o Dniu Flagi RP oraz o przypadającym również 2 maja Dniu Polonii i Polaków za Granicą. Uczniowie wyrecytowali wierszyk o dumie z polskości oraz pochwalili się wiedzą nt. obchodzonego w tym roku jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Zobacz także: Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą [PL/ENG] Następnie mali goście opowiedzieli Pierwszej Damie o wrażeniach ze zwiedzania pałacowych pomieszczeń, przyznając że Sala Kolumnowa, jest znacznie ładniejsza, niż w telewizji.  Na zakończenie spotkania uczniowie podzielili się z Małżonką Prezydenta opowieściami o najchętniej czytanych bajkach i książkach oraz wakacyjnych planach. (KS)

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31