| | |
A | A | A
Sobota, 5 grudnia 2015

Agata Duda na otwarciu akcji „Choinki Jedynki”

  |   Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu Akcja "Choinki Jedynki" z udziałem Pierwszej Damy w Polskim Radiu

W ten przedświąteczny czas powinniśmy jednoczyć się na rzecz potrzebujących i pamiętać o innych – powiedziała Agata Kornhauser-Duda w siedzibie Polskiego Radia, podczas otwarcia akcji Choinki Jedynki, którą objęła honorowym patronatem.

 

- Jestem bardzo zaszczycona, że wzorem mojej poprzedniczki – Anny Komorowskiej – mogę objąć patronatem tak wspaniałą inicjatywę, która szczególnie w ten przedświąteczny czas tak pięknie nas jednoczy w działaniach na rzecz potrzebujących. Bardzo ważne jest, abyśmy nie koncentrowali się tylko na własnych sprawach, ale abyśmy jednak dostrzegli problemy i potrzeby innych – powiedziała Agata Kornhauser-Duda.

 

Celem tegorocznej, czternastej edycji charytatywnej akcji Pierwszego Programu Polskiego Radia jest pomoc podopiecznym fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" oraz fundacji Łukasza Barucha "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej. Środki finansowe będą pochodzić z aukcji prac, które – pod hasłem "Magia Świąt" – wykonane zostaną przez zaproszonych gości ze świata kultury, nauki i sportu.

Pierwsza Dama, przekazując na licytację własnoręcznie wykonany medalion świąteczny, podziękowała również szefom obydwu fundacji za to, "że uwrażliwiają nas na innych i przełamują społeczne bariery".

Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Irena Santor, Marek Dutkiewicz, Zbigniew Korpolewski, prof. Jan Lubiński, Maria Niklińska, Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Aneta Todorczuk-Perchuć, Ilona Felicjańska, Maja Bohosiewicz, Teresa Lipowska, Andrzej Komorowski, Tomasz Michniewicz, Elżbieta Dzikowska, Krzysztof Kiliański, i Tomasz Sekielski. (info własna/PAP)

Poleć znajomemu

Maj

pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31