| | |
A | A | A
Wtorek, 8 grudnia 2015

Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador

  |   Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador Świąteczne spotkanie z Paniami Ambasador

Agata Kornhauser-Duda przyjęła w Pałacu Prezydenckim Panie Ambasador i ich Współmałżonków oraz Małżonki Szefów Misji Dyplomatycznych akredytowanych w Warszawie. Podczas przedświątecznej uroczystości goście zostali oficjalnie przedstawieni Małżonce Prezydenta RP.

 

- Bardzo się cieszę i bardzo dziękuję za to, że przyjęliście Państwo moje zaproszenie i że mogę dziś gościć Was w Pałacu, siedzibie Prezydenta Rzeczypospolitej – powiedziała Pierwsza Dama, witając gości.

 

Podkreśliła, że spotkanie jest dla niej osobiście ważne, gdyż debiutuje  w roli gospodyni tego miejsca. - Jestem wzruszona, bo jest to nasze pierwsze spotkanie, a co za tym idzie wyjątkowa okazja do osobistego kontaktu z Państwem. Do nawiązania relacji, które pozwolą mi w przyszłości – w co głęboko wierzę – poznać lepiej Wasze ojczyzny – zapewniła Agata Kornhauser-Duda.

 

Małżonka Prezydenta RP przypomniała, że spotkanie odbywa się w czasie szczególnie ważnym dla Polaków. – Niebawem obchodzić będziemy Święta Bożego Narodzenia. W naszej tradycji jest to okres spotkań z najbliższymi, łamania się opłatkiem, składania sobie życzeń i obdarowywania się prezentami. Korzystając z okazji naszego przedświątecznego spotkania – chciałabym złożyć Państwu i Waszym Rodzinom serdeczne życzenia Świąteczne. Niech nadchodzący rok przyniesie Państwu wiele dobra i miłości - powiedziała.

 

Uczestnicy przedświątecznego spotkania w Pałacu Prezydenckim wysłuchali koncertu stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci – braci: Gustawa i Wojciecha Bafeltowskich oraz Julii Marczuk. Uroczystość zakończył występ Chóru Liceum Polonijnego Kolegium św. Stanisława Kostki w Warszawie. Uczniowie zaprezentowali kolędy różnych narodowości, a swoje kolędowanie rozpoczęli „Cichą Nocą” w języku polskim, angielskim i niemieckim. 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31