| | |
A | A | A
Czwartek, 18 lutego 2016

Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem

  |   Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem Wizyta Pierwszej Damy w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n. Dunajcem

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w czwartek Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n. Dunajcem, gdzie poprowadziła lekcję języka niemieckiego dla uczniów klasy pierwszej. Po zajęciach lekcyjnych Pierwsza Dama rozmawiała z nauczycielami, a następnie uczestniczyła spotkaniu z młodzieżą pt. „Matura to nie bzdura”, które poprowadzili krościeńscy licealiści.

 

Uczniowie pytali Małżonkę Prezydenta RP o doświadczenia z okresu nauki w liceum i o wspomnienia związane z przygotowaniami do matury. Agata Kornhauser-Duda opowiadała uczniom o wyborze studiów i zawodzie nauczyciela, a także podzieliła się tym, jak realizuje obowiązki związane z rolą Pierwszej Damy.

 

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiegow Krościenku n. Dunajcem zaprosiła Pierwszą Damę do szkoły podczas Gali „Solidarna Szkoła”, która odbyła się pod patronatem Agaty Kornhauser-Dudy w Pałacu w Wilanowie w grudniu 2015 r. Zobacz także: Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w Gali konkursu "Solidarna Szkoła"

 

Krościeńskie Liceum jest laureatem konkursu stypendialnego „Solidarna Szkoła” realizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja.

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31