| | |
A | A | A
Środa, 27 kwietnia 2016

Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U”

  |   Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP) Pierwsza Dama odwiedziła Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” (fot. Grzegorz Jakubowski /KPRP)

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę Młodzieżowy Ośrodek Terapii i Readaptacji „Powrót z U” w Cholewiance koło Kazimierza Dolnego.  Podczas wizyty Małżonka Prezydenta RP rozmawiała z młodzieżą gimnazjalną – pacjentami ośrodka o ich codziennych wyzwaniach i obowiązkach. Młodzi pytali Agatę Kornhauser-Dudę o jej działalność związaną z rolą Pierwszej Damy. Małżonka Prezydenta obejrzała także spektakl w wykonaniu pacjentów. Po nim młodzież zaprosiła Pierwszą Damę na przygotowany przez siebie słodki poczęstunek.

 

Wizyta była również okazją do rozmowy z nauczycielami i terapeutami pracującymi w  ośrodku.

 

Ośrodek Rehabilitacyjny dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych w Cholewiance oraz Gimnazjum dla pacjentów w/w placówki działa nieprzerwanie od 2007 roku, dając dzieciom w wieku gimnazjalnym możliwość uczestniczenia w terapii uzależnień oraz ukończenia edukacji. Aktualnie w placówce przebywa 30 osób w wieku 13-18 lat. 

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31