przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Wtorek, 18 lipca 2017

"Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS"

Prezydent RP złożył już projekt nowelizacji ustawy o Krajowej Rady Sądownictwa. Chce, aby członków nowej KRS Sejm wybierał większością 3/5 głosów.  
1 2 3 4 5

Aktualności

Czwartek, 20 lipca 2017

Prezydent RP podpisał pięć ustaw

Pięć ustaw, w tym ustawę o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne oraz nowelizację ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi podpisał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Czwartek, 20 lipca 2017

Min. Szczerski: Donald Tusk ma misję, ale w Brukseli, a nie w Warszawie

Jeżeli Donald Tusk chce zrobić coś ws. zmian w systemie sądownictwa, to ma dla siebie misję w Brukseli, a nie w Warszawie - powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski w telewizji Republika. 
Czwartek, 20 lipca 2017

"Prezydent analizuje szczegółowo wszystkie okoliczności związane z ustawami reformującymi wymiar sprawiedliwości"

Prezydent Andrzej Duda analizuje szczegółowo wszystkie okoliczności związane z ustawami reformującymi wymiar sprawiedliwości - zapewnił Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. Przypomniał, że prezydent ma wiedzę prawniczą i doświadczenie. 
Środa, 19 lipca 2017

Pożegnanie Pary Książęcej w Belwederze

Prywatnym spotkaniem w Belwederze z Parą Prezydencką Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Dudą zakończyła się w środę trzydniowa wizyta Księcia i Księżnej Cambridge w Polsce. Następnie Para Książęca wraz dziećmi udała się do Berlina. 
Środa, 19 lipca 2017

Spotkanie z Prezydentem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

W Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyjął Prezydenta Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomasa Bacha. 
Środa, 19 lipca 2017

W KPRP powołany zostanie Zespół ds. Przeglądu Prawa Samorządowego

W środę odbyło się spotkanie ministrów KPRP z przedstawicielami ogólnopolskich organizacji: Związku Gmin Wiejskich RP, Unii Miasteczek Polskich, Związku Miast Polskich, Związku Powiatów Polskich, Związku Województw RP oraz Unii Metropolii Polskich. 
Wtorek, 18 lipca 2017

Prezydenckie zmiany do ustawy o KRS wejdą w życie

- Prezydenckie zmiany do ustawy o KRS wejdą w życie - poinformował Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski po spotkaniu Andrzeja Dudy Marszałkami Sejmu i Senatu. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.