przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 15 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Jubileuszu 20-lecia istnienia Szkoły Muzycznej I stopnia dla dzieci niewidomych w Laskach

Uczestnicy Jubileuszu
20-lecia istnienia
Szkoły Muzycznej I stopnia
dla dzieci niewidomych
w Laskach

 

Szanowni Państwo! 

 

Mam jeszcze żywo w pamięci moją wizytę w Państwa Ośrodku w zeszłym roku i silne wrażenia, które jej towarzyszyły. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam poznać bogate i pełne życie, które toczy się tu, w Laskach. Dziś świętują Państwo 20-lecie istnienia Szkoły Muzycznej. Bardzo żałuję, że nie mogę dzielić z Państwem radości z powodu tego Jubileuszu.

 

Dbałość o wszechstronne wychowanie i specjalistyczna rehabilitacja podopiecznych w Laskach jest celem, który przyświeca od lat temu wyjątkowemu Ośrodkowi. Cieszę się, że kształcenie muzyczne zajmuje w tym procesie ważne miejsce. Wszyscy wiemy, jaką moc terapeutyczną ma muzyka, jak dobrze wpływa na nastrój, jak kształtuje pozytywne zachowania i emocje, a łagodzi te negatywne. Dziękuję nauczycielom, którzy pomagają i wspierają uczniów w ich pracy indywidualnej i grupowej, rozbudzają w nich wrażliwość estetyczną i potrafią ukierunkować talenty muzyczne wychowanków. Działalność, którą z tak dużym powodzeniem prowadzą Państwo już od dwudziestu lat i osiągniecia z nią związane są imponujące i zasługują na najwyższe słowa uznania.


Chciałam zatem wszystkim Państwu życzyć owocnego rozwoju Szkoły Muzycznej i zadowolenia z jej absolwentów, którzy podczas dzisiejszej uroczystości jubileuszowej zaprezentują swoje umiejętności artystyczne. Życzę im powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.