przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 26 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników spektaklu „Piotruś Pan”

 Do Uczestników
spektaklu „Piotruś Pan”

 

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na dzisiejszy spektakl pt. „Piotruś Pan”. Naprawdę bardzo żałuję, że nie mogę razem z Państwem podziwiać występu dzieci. Dziękuję też Berenice Borkowskiej za osobiste zaproszenie. Niestety moje zobowiązania nie pozwoliły mi przyjechać dzisiaj do Godowa.


Cieszę się bardzo, że dobrze znana wszystkim dzieciom na świecie historia Piotrusia Pana jest dzisiaj przedstawiana przez doborowy zespół młodych wykonawców z Teatru Naszej Wyobraźni i Grupy Tanecznej „Anava”. Gorąco gratuluję dzieciom z Gminy Godów niebywałej aktywności, tego że podchodzą z dużym zapałem i sercem do odgrywanych przez siebie ról, a powierzone zadania wypełniają ze szczerym zaangażowaniem. Wyobraźnia dziecięca jest nieskończenie inspirująca, pozwala na przełamywanie barier i dystansu dzielącego dzieci zdrowe od niepełnosprawnych, zachęcając te ostatnie do wspólnej pracy i zabawy.


Bardzo gorąco pozdrawiam wszystkich Państwa i życzę wspaniałych wrażeń artystycznych. Szczególnie ciepłe słowa kieruję do młodych aktorów – bohaterów dzisiejszego występu, życząc im powodzenia i uwiedzenia publiczności. Niech Dzień Matki w Gminie Godów pozostanie na długo w Państwa pamięci jako dowód wdzięczności dzieci za miłość i wsparcie ich kochanych mam.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.