przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 2 września 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Balu Debiutantów Stowarzyszenia „Pokolenia Pokolenia” z Warszawy

Uczestnicy Balu Debiutantów
Stowarzyszenia „Pokolenia Pokolenia” z Warszawy

 

Szanowni Państwo!

 

Teatr Wieki – Opera Narodowa w Warszawie gości młodych ludzi, przedstawicieli różnych środowisk z Polski i zagranicy, którzy biorą udział w Balu Debiutantów, wydarzeniu, promującym nie tylko dobre obyczaje i elegancję, ale także polskie tradycje i nasz kraj.


Młodzi ludzie, oprócz nauki tańca, mają okazję do rozmów o wychowaniu, hierarchii wartości, o byciu odpowiedzialnym za siebie i innych - bardzo ważnych cechach, gdy wkracza się w dorosłe życie. Łączy ich styl bycia i podobne zwyczaje, które wynieśli z domu. To bardzo zbliża i ułatwia nawiązywanie znajomości, przyjaźni i inicjowanie związków na całe życie. Bal jest dla nich pięknym i wyjątkowym przeżyciem. Jestem pewna, że wrażenia z tego spotkania pozostaną już na zawsze w pamięci uczestników. Mam też nadzieję, że  goście spoza polskich granic wyjadą z naszego kraju bogatsi duchowo i usatysfakcjonowani z udziału w tym szczególnym wydarzeniu.


Wszystkim osobom zaangażowanym w organizowanie Balu życzę  jeszcze wielu owocnych lat działalności, krzewienia pozytywnych postaw wśród młodych ludzi i zachęcania ich do niesienia pomocy potrzebującym.


Pozdrawiam wszystkim Państwa bardzo serdecznie, życząc wspaniałej uroczystości i zabawy.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.