przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 września 2017

List Pierwszej Damy do uczestników XI Pikniku Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych, Podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Małopolsce

Do Uczestników
XI Pikniku Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych,

Podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Małopolsce

 

Szanowni Państwo!

 

W imieniu własnym i mojego męża pragnę serdecznie podziękować Stowarzyszeniu Trzeźwości „Dom” z Jordanowa za przesłanie miłego zaproszenia na odbywające się spotkanie z podopiecznymi Środowiskowych Domów Samopomocy w Małopolsce. Naprawdę bardzo żałujemy, że nie możemy w nim uczestniczyć.


Pikniki integracyjne, które organizują Państwo od jedenastu lat w Małopolsce, pozwalają nie tylko na spotkania we własnym gronie i zapewnienie przyjemnego spędzenia czasu Państwa podopiecznym, ale też stwarzają możliwość do podzielenia się doświadczeniami i omówienia ważnych aspektów Państwa pracy, czego dowodem była wczorajsza merytoryczna konferencja.  

 

Pragnę też serdecznie pogratulować Stowarzyszeniu Trzeźwości „Dom” 15 lat istnienia. Jubileusz ten jest znakomitą okazją, by przypomnieć, jak wiele przez te wszystkie lata udało się Państwu osiągnąć i jakie mogą mieć Państwo powody do dumy. Chcę zatem podziękować wszystkim osobom związanym ze Stowarzyszeniem za to kilkunastoletnie zaangażowanie w niesienie pomocy potrzebującym, za empatię i wrażliwość społeczną.


Życzę wszystkim Środowiskowym Domom Samopomocy w Małopolsce kolejnych lat pełnych sukcesów i satysfakcji z pracy dla podopiecznych, którym przynoszą Państwo codziennie nadzieję. Pamiętajmy, że zawsze warto pomagać i dawać cząstkę siebie innym, wyciągając życzliwą dłoń.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.