przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 16 września 2017

List Pierwszej Damy do uczestników 67. Balu Związku Lekarzy Polskich w Chicago

Do Uczestników
67. Balu Związku Lekarzy Polskich
w Chicago

 

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na 67. Bal Związku Lekarzy Polskich w Chicago i równocześnie bardzo żałuję, że nie mogę w nim uczestniczyć.


Dzięki wielu wrażliwym i hojnym ludziom, którzy biorą udział w dorocznych Balach Związku Lekarzy Polskich, mogą Państwo pomagać organizacjom charytatywnym w Polsce i Ameryce, organizować zdrowotne akcje edukacyjne i bezpłatne badania profilaktyczne, a także wypełniać swoją szlachetną misję pomagania polonijnym studentom nauk medycznych, którzy kształcą się w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i w Polsce. Pragnę zatem pogratulować Związkowi, że potrafi gromadzić wokół siebie tak wiele osób gotowych do udzielania wsparcia i pomocy tym, którzy jej oczekują. Państwa postawa świadczy o dużej wrażliwości i prawdziwym zaangażowaniu w sprawy, które są ważne zarówno dla Polaków, jak i Polonii amerykańskiej.  

 

Życzę Państwu udanego Balu, by pozostawił w pamięci uczestników niezapomniane przeżycia, by aukcja i loteria fantowa cieszyły się dużym powodzeniem. To dla mnie naprawdę bardzo ważne, że mogę choć w małym stopniu przyczynić się do powiększenia dochodu z dzisiejszego Balu, przekazując przedmiot na licytację.


Niech dzieło niesienia pomocy pozostanie istotnym elementem Państwa dalszej działalności.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.