przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 28 września 2017

List Pierwszej Damy z okazji 15-lecia Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu

Do Uczestników

uroczystości 15-lecia

Niepublicznej Szkoły Podstawowej

Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II

we Wrocławiu

 

 

 

Szanowni Państwo!

 

Dziękuję bardzo serdecznie za zaproszenie do wzięcia udziału w obchodach Jubileuszu 15-lecia Niepublicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu. Bardzo żałuję, że nie mogę być dziś z Państwem, by uczcić to szkolne wydarzenie.

 

Dzisiejsza uroczystość to moment podniosły i szczególnie ważny dla całej społeczności szkolnej. To zarazem powód do satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz stosowna chwila do złożenia gratulacji i wyrażenia wdzięczności wszystkim tym, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do rozwoju Szkoły i podnoszenia jej prestiżu.

Wyrażam słowa podziękowania za serce, oddanie i codzienny trud, który Siostry wkładają w wychowanie uczniów w duchu wartości chrześcijańskich. To głębokie zaangażowanie i poświęcenie, wiedza i umiejętności jej przekazywania stanowią o tym, w jaki sposób wychowankowie będą potrafili odpowiedzieć na wyzwania, które spotkają na drodze życia.

 

Gorąco wszystkich Państwa pozdrawiam i chciałabym życzyć gronu pedagogicznemu sukcesów w pracy, w kształceniu charakterów i osobowości dzieci, a samym dzieciom zdobywania zarówno najwyższych wyników w nauce, jak i radości z bycia częścią tej przyjaznej wspólnoty.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.