przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 1 października 2017

List Pierwszej Damy do Uczestników gali wręczenia odznaczeń Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego „Ambasador SM” i „Serca Serc”

Do Uczestników

wręczenia odznaczeń

Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

„Ambasador SM” i „Serca Serc”

 

 

Jest mi miło zwrócić się do Państwa z okazji dzisiejszego, uroczystego zakończenia tegorocznej edycji kampanii „SyMfonia serc”, podczas którego Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego wręczy odznaczenia „Ambasador SM” i Serca Serc”. Żałuję bardzo, że nie mogę być świadkiem tego wydarzenia i osobiście Państwa poznać.

 

Bardzo serdecznie gratuluję osobom, które otrzymają za chwilę te dwa prestiżowe wyróżnienia. Uhonorowanym odznaczeniem „Ambasador SM” pragnę podziękować za zasługi w podnoszeniu świadomości związanej ze stwardnieniem rozsianym i za upowszechnianie wiedzy na temat tej choroby w wielu wymiarach i na różne sposoby. Dziękuję za wszystko to, co Państwo do tej pory zrobili dla środowiska osób chorych na SM.

 

Laureatom drugiego odznaczenia „Serca Serc” - firmom i osobom fizycznym - dziękuję zaś za owocną współpracę z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego. Dzięki Państwa zabiegom i znaczącemu zaangażowaniu finansowemu  oraz olbrzymiej pomocy pozafinansowej możliwe stało się organizowanie działań mobilizujących i promocyjnych w całej Polsce.

Wierzę głęboko w to, że ludzi dobrej woli i wrażliwych na potrzeby innych jest bardzo wielu. Nie wszyscy mogą zostać wyróżnieni i nagrodzeni, ale poprzez swoją aktywną postawę udowadniają na co dzień, że należy odpowiadać na potrzeby innych, wspierać ich, jak tylko można, bo na tym polega prawdziwy wymiar humanitaryzmu.

 

Życzę Państwu miłej uroczystości, a Polskiemu Towarzystwu Stwardnienia Rozsianego zjednywania sobie coraz szerszego kręgu osób, którym leży na sercu dobro bliźniego i jego zdrowie.

 

  

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.