przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 8 września 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Narodowego Czytania dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele” w Siedlcach

W polskiej literaturze są pozycje, które stanowią jej kanon, na którym wychowywały się pokolenia Polaków. Sięgając po nie, uczymy się naszej historii i kultury, poznajemy źródła, z których wyrastała polskość - napisała Pani Prezydentowa. 
Czwartek, 7 września 2017

List Pierwszej Damy do uczestników IV Międzynarodowej Konferencji „Ku standardom opieki nad pacjentem w śpiączce”

Jestem przekonana, że przede wszystkim osoby najbliższe pacjentom – ich rodziny oczekują z nadzieją na kolejne zdobycze świata naukowego, dzięki którym następuje widoczny postęp w traktowaniu osób w śpiączce - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Sobota, 2 września 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Balu Debiutantów Stowarzyszenia „Pokolenia Pokolenia” z Warszawy

Jestem pewna, że wrażenia z tego spotkania pozostaną już na zawsze w pamięci uczestników. Mam też nadzieję, że goście spoza polskich granic wyjadą z naszego kraju bogatsi duchowo - napisała Pani Prezydentowa do uczestników Balu. 
Piątek, 18 sierpnia 2017

List Pierwszej Damy do Uczestników V Konferencji Weekend z SMA-kiem

- Szczególne ciepłe słowa chciałabym skierować do osób cierpiących na SMA oraz ich rodzin. Swoją obecnością na Konferencji dają Państwo świadectwo prawdziwej determinacji oraz miłości - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Poniedziałek, 7 sierpnia 2017

List Pierwszej Damy do uczestników na IV Międzynarodowej Konferencji „Ku standardom opieki nad pacjentem w śpiączce” Fundacji Światło z Torunia

Jestem przekonana, że przede wszystkim osoby najbliższe pacjentom – ich rodziny oczekują z nadzieją na kolejne zdobycze świata naukowego, dzięki którym następuje widoczny postęp w traktowaniu osób w śpiączce - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Piątek, 30 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników XV Międzynarodowej Konferencji „Choroby Rzadkie – Otwórz Serce i Umysł”

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Państwa – uczestników kolejnej, w tym roku jubileuszowej, konferencji poświęconej leczeniu chorób rzadkich i wspieraniu osób z tymi chorobami - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Niedziela, 25 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Konferencji „Uzależnienia w regionie świętokrzyskim. Wyzwania profilaktyki i terapii”

Cieszę się, że w Ośrodku „San Damiano” w Chęcinach zostało zorganizowane spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Środa, 21 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników balu gimnazjalnego Gimnazjum im. św. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim

Jestem pewna, że doświadczenie, jakie nabyliście i wiedza, którą zdobyliście w Gimnazjum pomogą Wam w dalszym kształceniu i pogłębianiu umiejętności - napisała Agata Kornhauser-Duda do uczniów. 
1 POPRZEDNIA 3456789  16
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.