przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 14 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników prapremiery opery Śpiewająca Pippi – Opera Domosławicka

Chcę życzyć Szkole kolejnych, owocnych lat działalności, by wychowankowie po wyjściu z niej mogli odnosić sukcesy i odważnie zdobywać świat- napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Niedziela, 11 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Festiwalu polskiej książki dla dzieci „Pokaż Język!”

W języku polskim wyrażamy szacunek dla naszego bogatego dziedzictwa, które nie przetrwałoby w postaci, jaką znamy dzisiaj, gdyby nie troskliwe pielęgnowanie ojczystej mowy - napisała Pani Prezydentowa. 
Piątek, 9 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników IV wycieczki szlakiem błogosławionego Piotra Jerzego Frassatiego

Za dwa miesiące czeka Państwa wspaniała wyprawa śladem wędrówek górskich błogosławionego Piotra Jerzego Frassatiego. Ten włoski student i alpinista stał się wzorcem jak żyć pełnią życia, w głębokiej wierze i umiłowaniu bliźniego - napisała Pierwsza Dama. 
Wtorek, 6 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Jubileuszu 5-lecia nadania Szkole Podstawowej w Grali-Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Szkoła, która wybiera sobie za patronów Kawalerów Orderu Uśmiechu, musi być miejscem, gdzie liczy się zdanie uczniów, którzy dopuszczani są do wystawiania oceny dorosłym - napisała Pani Prezydentowa. 
Środa, 31 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Światowego Dnia SM

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego jako organizacja pacjencka, która działa w Polsce już 28 lat, daje wyraz solidarności z osobami chorymi na SM i ich rodzinami - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Wtorek, 30 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Konferencji „Szybsi od raka, czyli profilaktyka nowoczesna i skuteczna”

Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie jest wzorem opieki nad pacjentami z chorobami nowotworowymi. Przywracają im Państwo to, co najcenniejsze - nadzieję na powrót do zdrowia i normalnego życia - napisała Agata Kornhauser Duda. 
Piątek, 26 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników spektaklu „Piotruś Pan”

Bardzo gorąco pozdrawiam wszystkich Państwa i życzę wspaniałych wrażeń artystycznych. Szczególnie ciepłe słowa kieruję do młodych aktorów – bohaterów dzisiejszego występu, życząc im powodzenia i uwiedzenia publiczności - napisała Pani Prezydentowa. 
Sobota, 20 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników obchodów 10-lecia Dębickiego Stowarzyszenia „Amazonka”

Dziękuję wszystkim osobom związanym ze Stowarzyszeniem za niesienie pomocy kobietom dotkniętym rakiem piersi. Służąc wsparciem zarówno emocjonalnym, jak i praktycznym, można przywrócić im wiarę w normalne życie i pomóc pokonać strach przed chorobą. 
1 POPRZEDNIA 45678910  16
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.